:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
? ??? ??z?L?r ???
eRCi
Y?re?indeydim y?re?imin yang?n?yla. Hayat?m?n son demindeyim belki son hayk?r??lar?mla.. ??imdeki tarifsiz ac?y? anlatma m?mk?n de?il. Sensizli?i sana anlatmak, imkans?z…
Derin bir nefes al?yorum,kalbim ya?land???n? anl?yorum. Asl?nda sensiz hayat?mda bile her ?eyin sen oldu?unu anl?yorum. Yemek yesem akl?mda sen,uyusam,y?r?sem… Ya?murda bile sen vars?n. Hayat?m?n her deminde, bedenimin her h?cresinde sen vars?n. Atam?yorum seni i?imden.. S?k?p f?rlatam?yorum bir kenara.
Gece yata??ma uzan?yorum… Korkuyorum yaln?z yatmaktan. Gece lambas?n? yak?yorum ve sol yan?ma bakam?yorum. Bakt???m zaman yoklu?un bir kez daha yak?yor i?imi.. Sensizlik yine ac?t?yor y?re?imi. Yorgana sar?l?yorum ama senin tenin gibi kokmuyor. Uyudu?um uykuda sen hari? her ?ey var anlayaca??n. Kabuslar,huzursuzluk… Bir sen yoksun,bir tek sen…
Art?k yemek yemiyorum. Yedi?im hi?bir yemek senin yapt?klar?n kadar lezzetli de?il. Yapt???m hi?bir yemekten de zevk alm?yorum. E?lenceli gelmiyor art?k bana. Yine yoklu?unu hissediyorum. Bir kez daha yan?yorum yoklu?unda…
“ Biz a?k? meleklerden ?ald?k..” diye ba??r?yor d??ar?dan biri. Senin olmayaca??n? bildi?im halde penceremden bak?yorum. Yoksun. Halbuki lisede biri ?yle ba??rsa bilirdim ki o sendin. En ?ok dinledi?imiz ?ark?yd? diyorum ve dinlemeye ba?l?yorum. Sadece ho? bir melodi doluyor kulaklar?ma. Yine bulam?yorum seni.
??ten geldikten sonra evi toplu halde buluyorum. Her ?ey b?rakt???m yerde. Bu ev asl?nda benim de?il fark?na var?yorum. ??inde ya?ayan insanlar sana hi? benzemiyor. Odama ka??yorum. Duvarlara bak?yorum ?e?itli posterler as?l? ama hani bizim ge?en yaz ?ektirdi?imiz resim? Kitapl???ma y?neliyorum bunlar senin kitaplar?n de?il.
Derin bir nefes daha al?yorum, ya?l? kalbim a?r?yor. G?zlerimde ya?mur bulutu ve bir efkar sigaras?. Hani seninle de i?erdik ya hani Sezen abla s?ylerdi biz dinlerdik. Sonra bizde e?lik ederdik ona.
Yoklu?una al??mak zor be Bebi?im. Sensiz bir evde ya?amak ?ok zor. Sensiz bir ?m?r ??r?tmek bi o kadar ac?. Ya?murun ya?mas? bile anlams?z geliyor art?k. Islanmak gelmiyor i?imden sen olmadan. Gitti?inden beri iki kalp iki ruh ta??yorum bedenimde. A??rl???nda eziliyorum a?k?n.
>As!_M€L€q<
güselmiş ercii saol.....arkadaşım......
eRCi
Sende saol MEGALOMAN .....
MasaL_perisi
Teşekürler Erci...
Ara
eRCi
Ben te?ekk?rederim saol ... masal perisi
ozgur_yasarim
teşekkürler erci gardaşım
ÐŽeşaren