:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kend?me Ve Nefs?me B?r Arma?andir Bu Satirlar
eRCi
"kendime ve nefsime bir arma?and?r bu sat?rlar..."
Zaman zaman oturup neyi d???n?yorum biliyor musunuz?"ben nerde yanl?? yapt?m " diyorum.Bu soruyu hayat?m?n her an?nda soruyorum kendime.A?klar?m i?in,dostlar?m i?in,yapm?? oldu?um her t?rl? davran??,s?ylemi? oldu?um her kelime s?z i?in...Ama bulam?yorum.Galiba bu soruyu da burada oldu?um s?rece de yan?tlayam?yaca??m.

D??ar?da ?ok g?zel bir hava var.Ya?mur ?yle g?zel ya??yor ki...g?n?l diyor al ba??n?,??k d??ar? y?r? yol alabildi?in kadar y?r?,?u ?ehirde ayak bas?lmad?k cadde,sokak b?rakma ,yorulana kadar y?r? ama.Y?R?YEM?YORUM?

G?n?l diyor ki ;??k ?u kar??daki g?ktelen gibi koca koca binalar?n ?st?ne,?u ?ehirdeki herkese duyur sesini,anlat onlara kendini,derdini,anlat kus t?m i?inde biriktirdi?in kin ,nefretini,nefesin bitine kadar ba??r ama.BA?IRAMIYORUM?

Ya da g?n?l diyor ki;konu?ma kimseyle ses ??karma etraf?na,insanlar g?zlerine baks?nlar,hani ?? hi?bir zaman bak?pta g?remedikleri g?zlerime biraz olsun anlas?nlar beni onlar isteyene kadar konu?ma sus ama.SUSAMIYORUM?

Bir ?eyler var y?r?meme ,ba??rmama,susmama anlatamasamda,anlamasan?zda bir?eyler...

?ok ac?mas?z ve ?ok zor ?eyler...

Ya?mur dindi.Bize b?rakt??? tek ?ey ?slak cadde ve sokaklar ve mis gibi toprak kokusu.Acaba ben burada dinince geride ne b?rakaca??m bu ?ehire inan?n bana hi? bilmiyorum
ozgur_yasarim
aynen gardaş sana katılıyorum yüreğine sağlık
eRCi
Saol te?ekk?rler...
cadım_
yazı ıcın tsklerSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?t?raf ed?orm kend?mden nefret ed?orm blowoff1 7 1,268 11-29-2006, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: PaPaTYa_PReNSeS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 02:56 AM