:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son C?mlenin Kalemi..
ROSE
Birinin yo?urdu?u d???mlerde, yollar?m kesilir apans?z. Menek?e solmaz; yar?m a??z bir hastal?k... Oysa bilmezdim menek?enin i?inde kad?n t?r?n? bar?nd?rd???n?. ??g?d?sel bir s?sleme sanat?.
Yol ve menek?e bir umut bayra??!
Hangi kuytuda uyur uyan?k bir umut ya?ar? Hangi penceresiz odada, bir nebze beyaz do?ar? Ve hangi t?r insanl?kta ?lmek bilmez h?rslar, ac?mas?zl?klar var?

"KA?" Tek ba??na c?mle y?zl? bir soru! ?imdi yiterim t?m rakamlar? zamandan yana ?a?k?n. Nas?l bir zaman ki bu; ka? d?n? tutmu? bir ipin ucunda? Ya da ka? yar?n g?m?lm?? sevgi bah?emize? Peki ya ?u an; ger?ekten varm? sizce?
Sorular birikirken uykusuzluk t?nemi? ufkuma, bal?k a??zl? soluklar dolar sevdama. Niyetine s?rg?l? bilgilerde, ben kesilir t?m renkler. Cehalet boyan?r sayfalar boyunca. Bense ya?ar?m toylu?un en ?st raf?nda.
Bir deli g?mle?i dikilir beynimde. Adresi sorarsan?z, an?lar?n depoland??? lobun tam k??esinde. Ne kadar yar?m kalm??l?klar varsa kainatta, hepsi isterler g?mle?imden bir par?a!...
Y?k?m; k?y?lm?? bir ezan sil?etiyle kulaklar?mda. Duyulmam?? her ses bir par?a eza nas?l olsa! K??lamal?k bir boyut aray??? var ruhumun ?reyen girdab?nda...
Rakam? ?nemsiz g?zlerde didiklenir k?s?r c?mlelerim. Bende y?l???k bir haz; duygumu ele?tireni dinlerim. Onlarca intihar gizlenir cep diplerimde; birini de sal?vermem g?r?nmesin ger?ek y?z?m diye...
Dost dillerde dallan?r, k?y bucak sinlerim! ??lerini a??p kimleri otopsiye g?ndereyim? Her cesette bir manidar parmak izim, her cesette ?lg?n y?zl? aldan?? nefeslerim...
Ba?? g?z? sa? bir hasretle i?lenirim. Dili dilimde binlerce c?mle silerim! Yazamad?klar?ma yardan susmalar ?rerim. Sonunda hasret elinde bir ?aputa d?nerim.
Ad? kalmam?? bu sert iklimin,bendeki g?n?l izlerini d??lerim. Ka? binse varl???, o kadar izimde tan?kl???... Ben olabilme ?ukurlar?nda dalar?m, kendimi g?rd???m gidi?lere. Her gidi?te burda ?l?mle?irim, ama sonsuzluk dam?t?r?m son nefesini ?ekmi? kalemimle...
Son c?mlenin kalemi olma gururundan son c?mle olarak do?ar?m yery?z?ne...

HO??AKAL!!!!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:46 PM