:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
d?qh d?qh yhee!!!
ciciKIS
hehehehehehehheeBig GrinBig Grinyannış yasmıştır bea sende
Ara
ciciKIS
QotHicLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo PeL!n han?mc?m Big Grin typhoon havlad? seny g?r?nje Big GrinBig Grin evlenme teklifi edio sana Big Grin 3 kere havlad? t?h i? ?eqio Big Grin
Confusedmiley12: hiiiiiiiiii k?yamam ben ona pepeeem typhoonum penim gel ask?m benim heheheh yaf yollasana cimri efe ? benim olcah bikerem ayr?l ondan h?hConfusedmiley31:
Ara
QotHicLee
dur şinciqh duygusal moda girdi.. nothing else matter ve losing my relagion dinleyip duro uluuo bide Big GrinBig Grin
Ara
ciciKIS
yaf typhoonu bana vermeden mannah etmiş janımjıımı yah pff olum kaç kurtul şundan hea???
Ara
tatlı_cadı
hem qüseL çıkmışsın hemde hoşqeLdin köpeqinde pekkk şekermiş pardon typhoon dime doqru dedim ama adı çok usun ya :kral:
Ara
ciciKIS
yoh cadım ben alıştım fala ama o benim typhoon'um oljak bikerem dimi efecimBig Grin
Ara
QotHicLee
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem q?seL ??km??s?n hemde ho?qeLdin k?peqinde pekkk ?ekermi? pardon typhoon dime doqru dedim ama ad? ?ok usun ya :kral:
Nurdan d? dima ?le g?rd?mde ?njelikle hoj buldum felan filan ... Big GrinBig Grin
bi?? istijem baqh k?pek deme pls heh typhoon hepsinden farkl?d?r baq yoollar?m sana ?s?s?r d?ner geri kar?smam Big Grin ad? uuzn ama di?leride ?le Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
QotHicLee
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yoh cad?m ben al??t?m fala ama o benim typhoon'um oljak bikerem dimi efecimBig Grin
koru k?s askh?n? nurdan k?pek dedi korusana Big Grin aaa gelmio k?st? sana :p Big Grin Big Grin
Ara
ciciKIS
benim askıma biricikh typhoonuma öle demeyin bah yafssss sinir oluyom hea typhoonumu bırak ben ısırırım fala hea hıhSmile
Ara
>As!_M€L€q<
la maynaks?n?s siz yaff heheheheh koptummm ....
bu arda pelin can?m bu f?rsat? kac?rma benje heheh..k?s ?ok jiji bi?e evet de.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:27 AM