:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Benim Mucizemdin..
soyle
Sana dokunmak bir mucizeydi, seninle olmaksa bir mucizeyle ya?amak.

G?n geceye d?nd???nde seninle olmak ?yle g?zel ki. B?t?n bir gece seninle ayn? havay? solumak, dinledi?im ?ark?larda seni bulmak. G?nd?z?mde insanlar, m?cadele, kavgalar, ?irkinlikler var belki ama gecemde sadece sen ve ben. Belki bu y?zden geceyi sevi?im. Sadece sana ait gecelerim, t?pk? kalbim gibi.

D?n gece yine uzand? elim telefondaki tu?lara. “Arad???n?z numara kullan?lmamaktad?r” G?l?msedim ve iletilemeyece?ini bile bile defalarca mesaj g?nderdim. Her “iletilemedi” raporunda sanki “Buda ge?ecek. Ge?ecek de?il mi Can’?m?” cevab?n? okudum.

Arad?m seni. “Ula??lmaz” oldu?unu bile bile arad?m seni. “Ula??l?r” olsayd?n ke?ke. Ke?ke biraz daha ?ok g?lebilseydik ya?am?n bize yapt?klar?na. Ke?ke “Sen” yine yan?mda olabilseydin. Ke?ke ?u i? ?ekmeler olmasayd?. Ac? olmasayd? ke?ke. Ke?ke. Ke?ke. “Ke?ke” kelimesini bilmese, ??renmeseydik.

Hayata tek ba??md? a?k?n. Gelirdim yan?na sokulurdum. T?m dertlerden , kederlerden uzakla??rd?m g?zbebeklerinde kendimi g?rd???mde. Nerden bilebilirdim ki bir g?n o g?zlerde kaybolaca??m?. Umutlar?m?n, hayallerimin, sevgimin, beklentilerimin, inan?lar?m?n yok olaca??n?. Nerden bilebilirdim ki; o seyretmeye doyamad???m g?zlerinde ?l?m?n beni bekledi?ini.

Oysa ben ayr?l??? hi? d???nmezdim. Akl?ma gelmezdi sensiz sabahlamak. Sen varken fark etmezdim mevsimlerin d?nd???n?. Me?er ellerime kar ya?abilir, g?zlerime bulutlar de?ebilirmi?. Sen benim mucizemdin. ??te o mucizeye dokunmak, asl?nda seni sonsuza dek kaybetmekmi?. Bunu da ??rendim.

Arad?m seni Can’?m. Ula??lmaz oldu?unu bile bile arad?m. Seni hen?z ?zlemi? de de?ilim, yanl?? anlama beni. Ne zaman ?zlerim bilmiyorum. H?l? benimlesin ve h?l? gecelerim senin; t?pk? kalbim gibi..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler cesur...
Çok güzelll
Paylaşan yüreğine sağlık ve mutluluk arkadaşım
Ara
*TATLI BELA*
tek kelimeyle süper...
tşklr canım....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimbilir belki de benim hikayemdir.. acemhe 4 644 06-25-2010, Saat: 11:49 PM
Son Yorum: acemhe
  O Bana Benim Ona Baktığın Gözle Bakmıyor .. €BeRimSin 22 2,029 12-12-2008, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: gnc_fb
  O bana benim ona baktığım gözle bakmıyor gnc_fb 2 578 12-12-2008, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: gnc_fb
  Ask SuskunLuqumdu benim.. a/r/z 0 465 07-28-2008, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: a/r/z
  Benim Hikayem - Özel - Firari Fırtına 32 2,402 12-26-2007, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:54 PM