:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ld?r Ben? Anne Bende Toprak Kokmak ?st?yorum
eRCi
bu anlat?caklar?m?,a??k olduklar?n? san?p,daha ger?ek a?k?n ne oldu?unu bile bilmeyenlerin daha dikkatli okumas?n? istiyorum,ondan sonra ya?ad?klar? ger?ek a?km?ym??,basit bi ho?lanmam?ym?? karar versinler.

kalbimin hi? tan?mad??? duygular? daha yeni yeni hissetmeye ba?lad??? d?nemlerdi,?evremde bir s?r? erkek ve k?z arkada?lar?m vard?,ama bi gariplik vard?,mutlu de?ildim sanki arad???m ba?ka bir?eydi,her ak?am eve gelir odama ?ekilir a?lard?m,noluyordu bana anlayam?yordum,birg?n yine arkada?larla beraberdim,beraberdim derken nas?l bi beraberlik,onlar bi araya toplan?r g?l?p e?lenirlerken bense bi kenara ?ekilip i?imdeki f?rt?nalar? dinliyordum her zamanki gibi,art?k arkada?lar?mda al??m??t? bu durumuma,yan?ma gelip oturdu?unu hi? farketmemi?im,taki sanki ?ok derinlerden gelen bi SELAM sesini duyana kadar,selam dedim bende,neden yaln?z oturuyosun dedi,bilmiyorum dedim,kimse seni anlam?yor,hatta kendin bile kendini anlam?yorsun de?ilmi dedi,evet dedim,bende bu y?zden yan?na geldim zaten dedi,bende ayn? durumday?m,seni arkada?lar?ndan ayr? derin d???ncelere dalm?? g?r?nce i?te benim gibi biri daha dedim,
ve ilk defa onun y?z?ne bakt?m,o anda kalbim durdu sanki,donup
kalm??t?m,ne zaman ayr?ld?k eve nas?l geldim bilmiyorum,o g?n s?rekli onu d???nd?m,sanki arad???m ?ey buydu hissedebiliyordum bunu,
o g?nden sonra herg?n bulu?maya ba?lad?k,evleri iki mahalle kadar uzaktayd?,bizim mahallede akrabalar? vard?,ilk tan??t???m?z g?n onlara gelmi?ler,b?ylece aylar ge?ti,art?k ailelerimizde biliyordu,ya ben onlara gidiyordum yada o bize geliyordu,yani her g?n?m?z? birlikte ge?iriyorduk,
ama ikimizinde anlayamad??? bir?eyler vard?,birbirimizi ?ok seviyorduk,g?rmeden yapam?yorduk,arkada?l?k de?ildi bu,??nki di?er arkada?lar?m?z?da seviyorduk,bu ?ok farkl? bi?eydi,kimseyede soram?yorduk,nas?l soral?mki,biz bile bilmiyorduk ne oldu?unu,bu ?ok yo?un duygular?n etkisiyle bazen mutluluktan bulutlara kadar ??k?yorduk,bazende o k???c?k kalplerimize s??d?ramad???m?z ve bi t?rl? anlamad???m?z hisler d?nyas?nda sebepsiz yere a?l?yor g?zya?lar?m?z? birbirimize hediye ediyorduk,,belki size sa?ma gelicek ama birbirimizi ilk g?rd???m?z g?n? anlatm??t?m,ondan sonraki ilk bulu?mam?zda biraz konu?tuktan sonra bi ara g?zg?ze gelmi?tik,ve daha ne oldu?unu anlamadan ikimizde sebepsiz yere birden a?lamaya ba?lam??t?k,hemde ne a?lama sanki hi? bitmeyecek gibiydi g?z ya?lar?m?z,i?te o g?nden sonra bir daha biribirimizin y?z?ne uzun s?re bakamad?k,hatta ?o?u zaman s?rtlar?m?z birbirimize d?n?k otururduk,bi g?ren olsa bize g?lerdi heralde,ama elimizde de?ildiki bakam?yorduk i?te,
ama ne olursa olsun ?ok mutluyduk,art?k ne g?ne?in do?u?unun,ne ?i?eklerin kokusunun,nede ku?lar?n a?k ?ark?lar?n?n fark?ndayd?k,biz birbirimizde kaybolmu?tuk,taki bi ak?am bizim evin zili uzun uzun ?alana kadar,kap?y? annem a?t?,gelen onun teyzesinin k?z?yd?,anneme bi?eyler s?yledi,annemde hemen babamla bi?iyler konu?up,banada sen evden ayr?lma biz hemen geliyoruz diyerek aceleyle ??kt?lar,bende hemen arkalar?ndan ??kt?m,hava kararm??t?,beni g?rmesinler diye onlar? uzaktan takip ettim,biraz gittikten sonra bizim evin biraz ilerisinde bi market vard?,orada bi kalabal?k g?rd?m,oraya gidiyorlard?,biraz daha yakla??nca babam ko?maya ba?lad?,yerde yatan biri vard?,bende biraz daha yakla?t?m,babam yerde yatan ki?iyi kuca??na alm??t?,bika? ad?m daha yakla?t?m ve kalbime binlerce ok birden sapland? sanki,yerde yatan benim mele?imdi,oda beni g?rd?,eliyle bana gelme diye i?aret yapt?,ve bana bi?eyler s?ylemek i?in a?z?n? a?t???nda,a?z?ndan kan bo?ald???n? g?rd?m,yan?na gittim,o g?zel ba??n? babam?n kuca??ndan kendi kuca??ma ald?m,hafif?e g?l?msedi ve bak dedi napm??s?n yeni g?mle?ine,onun kan?na bulanm?? g?mle?imi g?stererek,iki hafta ?nce do?um g?n?mde o alm??t?,ve birden ba??n? karanl?kta benim se?emedi?im kazan?n oldu?u bi yere ?evirip t?h yaa dedi,ne demek istedi?ini anlamam??t?m,ba??n? tekrar ?evirdi?imde ?lm??t?,ondan sonras?n? hat?rlam?yorum,g?z?m? evde a?t?m,orada bay?lm???m,beni doktora g?t?rm??ler sakinle?tirici filan yapm??lar,uzun s?re bayg?n halde yatm???m,
kendime gelir gelmez a?lamaya ba?lad?m,kimse m?dahale etmedi,doktor a?larsa m?dahale etmeyin demi?,tekrar kendimden ge?ene kadar a?lam???m,ondan sonraki g?nlerde g?zya??m hi? dinmedi,aradan iki ay filan ge?mi?ti,birg?n anneme onlara gitmek istedi?imi s?yledim,annem ?nce kabul etmedi ama yalvarmalar?ma dayanamay?p bi ?artla kabul etti,gideriz ama orada a?lay?p annesini ?zmeyece?ine s?z verirsen dedi,bende s?z verdim ve gittik,bi s?re oturduk ama ben kendimi zor tutuyordum a?lamamak i?in,bak o?lum dedi annesi,biribirinizi ne kadar ?ok sevdi?inizi hepimiz biliyoruz,ne kadar ?z?ld???n?de biliyorum ama senden bir ricam var dedi,k?z?m son nefesini senin kuca??nda vermi?,bana son anlar?n? anlatman? istiyorum dedi,?a??rd?m,nas?l anlatabilirdimki,anneme bakt?m boynunu b?kt?,bende onu ?zmeyecek ?ekilde anlatt?m,ama bi ara karanl?kta bi yere bak?p t?h yaa dedi?ini anlamad???m? s?yleyince,annesi bana sar?l?p ?yle bi a?lamaya ba?lad?ki,bende zaten zor tutuyordum kendimi,ikimizde uzun s?re a?lad?k,
biraz sakinle?tikten sonra,art?k bu d?nyada ya?amam i?in hi? bir sebebin kalmad???na karar vermeme sebep olan ?eyi anlatt?,
og?n annesi evlerinde benim ?ok sevdi?im bir yeme?i yapm??,anne demi? bu yeme?i ayhan ?ok sever,bizim yiyece?imiz kadar?n? ver ben ayhanlara gidip onunla beraber yiyece?im demi?,anneside yaln?z g?ndermemek i?in yak?nlar?nda oturan teyzesinin k?z?yla bize g?ndermi?,yolda gelirlerken teyzesinin k?z?,sen biraz bekle bende marketten i?ecek bir?eyler alay?m demi?,kald?r?mda beklerken bi araba vurup ka?m??,bize yak?n olduklar? i?in teyzesinin k?z? hemen bize haber vermeye gelmi? o ak?am,ve o karanl??a bak?pta t?h yaa dedi?i ?eyde,bana getirdi?i yemeklerin d?k?lm?? olmas?na ?z?ld??? i?inmi?,son anlar?n? ya?ayan birisinin can?ndan daha ?ok bana getirdi?i yemeklerin d?k?lm?? olmas?na ?z?lecek kadar seven bir kalp varm?d?r daha ?u lanet d?nyada,ba?kas?n? sevebilirmiyim art?k,a??k olabilirmiyim ba?kas?na,tahamm?l edebilirmiyim art?k sa?ma sapan ?eylerin ad?n? a?k koymalar?na,bizim ya?ad?klar?m?z bilemesekte ger?ek a?kt?,bunu ?imdi biliyorum, ama o bilmiyor,birg?n birbirimize bir s?z vermi?tik,hangimiz ?nce ?l?rsek di?erimizi cennetin kap?s?nda bekleyecekti,?imdi bende bilmeden ya?ad???m?z o tarif edilmez duygunun ger?ek a?k oldu?unu,o a?k? sonsuza kadar ya?ayaca??m?z cennetin kap?s?nda beni bekleyen mele?ime anlatmak i?in,gelmesi i?in herg?n yalvar?p dua etti?im beni ona kavu?turacak ki?iyi bekliyorum,AZRA?L?

O ?LD?KTEN SONRA

bu g?n hafta sonu,a?k?mla bulu?aca??z,en g?zel elbiselerimi giymeliyim,hangi g?mle?i giysem acaba,yanaklar? gibi k?rm?z? olan?m? yoksa g?zleri gibi kapkara olan?m?,yada kazan?n oldu?u g?n kan?yla ?zerine ?i?ekler yapt??? g?mle?imi,ne kazas? ne kan? yaa nerden ??kt? ?imdi offf,ben en iyisi son bulu?mam?zda ba??n? omuzuma koydu?u o kokan g?mle?i giyeyim,evet evet bu daha iyi,anne ben ??k?yorum,onam?,
tabiki anne yaa,her hafta sonu kiminle bulu?urum ben,iyide neden a?l?yosunki,?imdi gidip annesindende izin almal?y?m,g?nayd?n m?sade ederseniz k?z?n?zla gezicez biraz,tabi o?lum,ona iyi bak olurmu,bak buda a?l?yor,noluyo bunlara anlam?yorum,ko?ar ad?mlarla gidiyorum a?k?ma,bu yolda ne kadar uzun,her zamanki gibi bek?i amca kar??l?yo beni,ho?geldin o?lum,oda seni bekliyodu,biliyorum,g?nayd?n a?k?m ben geldim,bak hala yat?yo,hemde bembeyaz gelinli?iyle,yanaklar?na k???k bir ?p?c?k kondurup uyand?r?yorum onu,her zamanki gibi toprak kokuyor mele?im,
uzat?yor kollar?n? yatt??? yerden,tutuyorum ellerinden,t?y kadar hafif,ne kadarda g?zel mele?im benim,ho??akal bek?i amca,bak koskoca adamda a?l?yo,iyi e?lenin olurmu diyor kirli sakallar?ndan s?z?len ya?lar? silerek,
onun en sevdi?i yerleri geziyoruz elele,allah?m onunla olunca o kadar mutluyumki,bi ara yine g?zg?ze geliyoruz,bakmamal?yd?k,yine a?l?ycaz,ne kadar a?lad???m?z? ak?am ezan?n? duyunca anl?yorum,i?te bu g?nde bitti,gitmeliyiz,bek?i amca k?zar sonra,ho?geldiniz iyi e?lendinizmi bari,neler yapt?n?z bakal?m,a?lad?k ak?ama kadar,her zamanki gibi ha,evet,hadi mele?im sen ?imdi yat,ben haftaya yine gelirim,,birg?n diyorum,birg?n bende bembeyaz damatl?klar?m? giyip gelece?im yan?na,kapkara g?zlerini a?arak yalvar?rcas?na,?abuk gel olurmu diyor,yak?nda mele?im ?ok yak?nda,biliyorum ?imdi iyi geceler ?p?c???m olmadan uyuyamaz bi tanem,yanaklar?na bi ?p?c?k konduruyorum,yine o toprak kokusu,geldim anne,ho?geldin o?lum,?LD?R BEN? ANNE BENDE TOPRAK KOKMAK ?ST?YORUM.
?m?r
gercek cok guzel cok muhtesem bır sevgı bu ya okurken aglamamak ıcn kendımı zor tutuyorum gercekten
Ara
eRCi
Te?ekk?rler arkada??m saol....
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım....çok etkileyici...insan ağlamaması elde değil...
İLAYDA
Ellerİne Ve YÜreĞİne SaĞlik ArkadaŞim
Ara
eRCi
ben teşekkür ederim arkadaşlar eksik olmayın sağol'un

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ...öldür beni anne bende toprak olmak istiyorum.. _G@MSeeMM_ 2 544 09-27-2009, Saat: 11:39 AM
Son Yorum: crazy_girl88
  öldür beni anne ben de toprak kokmak istiyorum. chatlaq mamaqlı@ 3 645 12-22-2008, Saat: 12:02 PM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@
  Anne sevgisi (okumanızı tavsiye ederim) HIÇKIRIK 21 1,545 01-08-2008, Saat: 12:31 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Öldür Beni Anne...Okuyup duygulanmayacak Kimse yok...İddia Ediyorum. Melek06 4 747 01-05-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  artık bittin bende TutkuM 0 521 05-23-2007, Saat: 02:06 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:28 AM