:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyurken fare yuttu
soyle
Edirne'de gece yorgunluktan a?z? a??k uyuyan in?aat i??isi, a?z?na giren fareyi yuttu. Midesinde 3 g?n canl? gezen fare nedeniyle b?y?k ac? ?ekti?ini s?yleyen in?aat i??isi, ba??na gelen olaya inanamad???n? s?yledi

Al?nan bilgiye g?re, Edirne'de in?aat i??isi olarak ?al??an Halil Al?? (34), gece yorgunluktan a?z? a??k uyuyunca, a?z?na giren fareyi yuttu. Fareyi canl? olarak 3 g?n midesinde ta??yan Al??'?n ba??na gelen olay, ?nce sa?l?k g?revlilerini, daha sonra da doktorlar? hayrete d???rd?. Fareyi yuttuktan 3 g?n sonra hastalanarak sa?l?k oca??na giden gen? adam, ?a?r?lan ambulansla Edirne Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kald?r?ld?. "Fare yuttum" dedi?i doktorlar?n bile ?nce kendisine inanamad???n? belirten Halil Al??, iki i?ne vurulduktan sonra eve g?nderildi. ?ekilen r?ntgen filmlerinde ?len fareden geriye kalan par?alar? ta??yan Halil Al??, olay?n ?zerinden 12 g?n ge?ti?ini ve ?imdi herhangi bir ?ikayeti olmad???n? s?yledi.

Uyurken fareyi yutan ve 3 g?n midesinde fare ile gezen Halil Al??, "Bundan 12 g?n kadar ?nceydi. Gece yatt?m, yorgundum ve a?z?m a??k uyumu?um. Gece saat 03.00 s?ralar?nda a?z?mdan bir ?eyin girdi?ini hissettim. Bo?az?mdayken fark ettim. Korktum, 'Ne oluyor?' dedim kendi kendime. Bir dakika gibi k?sa bir s?rede adeta nefesimin kesildi?ini hissettim. Yanarak bo?az?mdan h?zl?ca mideme bir ?ey indi. ?ok zor nefes ald?m bu s?re i?inde. Sonra istifra ettim vefare pisli?i g?rd?m. Kokusundan da fare oldu?unu anlad?m. Ben 2, 3 g?n doktora gitmedim. S?rekli istifra ediyordum. Fare midemde geziyordu, ?ok ac? duydum, t?rmal?yordu ve m?thi? yanma oluyordu. Olaydan 3 g?n kadar sonra bir ak?am saat 20.00 s?ralar? sa?l?k oca??na gittim. Y?z?m?n rengi falan kalmam??t? ve ambulans ?a??rd?lar. Edirne Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kald?r?ld?m. Orada, 'Fare yuttum' dedim. Ba?tan s?ylediklerime inanamad?lar. Biri kal?amdan di?eri de kolumdan olmak ?zere iki i?ne vurdular. Ne vurduklar?n? bilmiyorum. R?ntgen filmi ?ekildi. Sonra farenin gezintisi kesilmi?ti. San?r?m i?imde ?ld?. Beni kontrole ?a??rmad?lar, ba?ka ila? falan vermediler. Ben evde bir hafta s?reyle yatt?m" dedi.

Fareyi yuttuktan sonra evde ila?lama yapt?klar?n?, ancak buna ra?men evde geceleri tedirgin yatt???n? belirten Halil Al??, "Yine fare yutar?m diye tedirgin yat?yorum. Bir hafta s?reyle hi? yemek yiyemedim, bir ?ey i?emedim. Genelde g?nd?zleri uyuyorum. Belki yuttuktan hemen sonra gitseydim, r?ntgen filmlerinde fare iyice belirgin olarak g?r?nebilirdi. ?ekilen filmlerde midenin baz? b?l?mlerinde ?len farenin eriyen k?s?mlar?ndan geriye kalanlar? g?r?n?yor. Ben bile inanam?yorum, ancak bu olay ba??ma geldi. ?ans?m varm??" diye konu?tu.
Ara
hulleci
Big GrinBig Grin enteresanBig Grin o da gece yatarken ağzını bağlasın beaBig GrinBig Grin
Ara
Carizmatic
iLginç aLLah kimsenin başına getirmesin
w00w
Ağzını kapa sinek kaçar demek az gelir Big Grin Adamın ağzına fare girmiş Big GrinBig GrinBig Grin

Teşekkürler paylaşım için..
Ara
gurbetci
bi kac sene ?nce duymustum b?le bi olay
ozamanda evimiz bahceli oldugu ve giris katta oldugu icin bende fare gelir diye hep y?z?st? yatiyodumBig GrinBig Grin
paylasim icin tesekk?rler...
Ara
eXseLanS
ilginç..... paylaşımın için tşkLr.. dostum..Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doldurulmuş Fare Nasıl Yapılır? Hasretiim 7 1,257 06-09-2011, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: YasSmin
  Gece uyurken protez dişleri boğazına kaçtı PesmisT GirL 0 284 04-10-2009, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  Fare insanlar CaNaT 0 501 12-30-2008, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: CaNaT
  Dikenli teli bile yuttu!!! ZeNabiN 3 428 07-27-2008, Saat: 05:41 PM
Son Yorum: ZeNabiN
  Dev piton kedi yuttu..! ~uqqaLa~ 1 470 06-26-2008, Saat: 06:20 PM
Son Yorum: PesmisT GirL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:56 PM