:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yaLn?zL?k..!!!!!
Carizmatic
Artık hayattan beklediğim tek umut tek yaşama sevinci ağzımdan düşmediği BELKİ sözü olacaktı.İsyan etsemyaşadığım düne geçmişe geleceğe bugüne sevipte bağrıma bastıklarım beni yarı yolda bırakıp kaçıştılar.Benim tek istediğim şey bir tebessüm bir tatlı sözherkesi sevdim ama sevilmedi.Doslarım ıssız kaldırımlar ailem sokaklambaları aşkım gökyüzündeki yıldızlar.Yaptığım her yanlışın ardından kedime kızıp haykırmak ağlamaktan başka çare gelmezdi.Bazen bazen düşünürdüm bu dünyada neden herkez yüzüme gülüp arkamdan kuyumu kazıyorlar neden neden değip kendimi yiyip bitirmekten başka bişe gelmezdi elimden beni anlayan dinleyen yoktu kendi kendime konuşur kendimi dinlerdim.Yapmakta tek zevk aldığım sey gecenin ıssız tenha saatlerinde ağlayıp şiir yazmaktı.Ama bu saatten sonra varsın beni kimse dilemesin anlamasın artık benimde tek gerçek arkadaşım var.Ömrümün sonuna kadar tek gerçek arkadaşım kalacaksın
>As!_M€L€q<
yüreğine sağlık arkadaşımmmmm
EYVALLAH
ellerine sağlık... güseldiiiSmileSmile
Ara
gurbetci
arkadasim yüregine saglik gercekten cok güzel...
Ara
Carizmatic
beğendiğinize sevindim ben tşk ederim arkadaşLAr Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k Ya?mur DamLaLar?ndan YaLn?z ?ir Tan€si... €BeRimSin 5 580 04-07-2022, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: wildfang
  Susmak en b?y?k yaln?zl?k mscxcs 5 650 04-07-2022, Saat: 01:11 AM
  Ya?am ve ?l?m.. Sevmek ve sevildi?in halde yaln?z olmak.. eRCi 1 602 04-06-2022, Saat: 04:28 AM
  M??fik Kenter'den...Yaln?z Olanlara ... Firari Fırtına 1 413 04-05-2022, Saat: 09:02 AM
  Yaln?zl?k:Bir Histeri N?beti Stinq 3 389 04-04-2022, Saat: 11:20 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:49 AM