:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amin saol canım benim ben halan olurum canım benim :Smile ara sıra eserse bende teyze derim sende idare edersin artık;Wink
tamam halacım sende bana teyze dersin Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam gelsin de hele murat Big GrinBig Grin

hatta kulaklarınıda çek tedbir için ilerki zamanlarıda kurtarmış olursun Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bugün biter mi ya bu işler biter mi sıkıldım artık... Sad

biter biter yeterki Yüce Rabbim sağlık versin hem böyle şeylere can sıkmaya değmez ne günler bittiki bugün neden bitmesin
Ara
CaNaT
ya geldim teyzos geldim Smile
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bugün biter mi ya bu işler biter mi sıkıldım artık... Sad
bite biter halacım bak ben hem iş yapıyom hemde burdayım sizlerleyim tabi yarına da kalıyo ya işler ö.deil yani sizler varsınız saten işler de bitti artık Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hatta kulaklarınıda çek tedbir için ilerki zamanlarıda kurtarmış olursun Big Grin

gelsin de al ifadesini bir ya bak haber vermeden gitti Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bite biter halacım bak ben hem iş yapıyom hemde burdayım sizlerleyim tabi yarına da kalıyo ya işler ö.deil yani sizler varsınız saten işler de bitti artık Big Grin

valla hala olarak kötü örnek olmak istemem ama bende işleri salladım yarınaBig Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya geldim teyzos geldim Smile

ahanda geldi ben ufaktan toz olayım o kadar çok şey söyledimki teyzene senin için en iisi kaçmak Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya geldim teyzos geldim Smile
hoşgeldin nere gittin bakem haber vermeden Big Grin
Ara
adyge55
ooo böyle bi teyzem olsa ben tüm dünyayı karıştırım baksana şundaki nezakete Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-31-2024, 02:57 AM