:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne istersin ciklet çikolata şeker feda olsun size...Big Grin
halacımm benimm seni çok sefiyorum Confusedmiley17:
Ara
kayıp_gölgeler
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin demi ya murat yaşlandık artık valla idare edin olur mu siz Big Grin

benim de teyzem yok kaybettik 8 sene önceSad bende teyze diyebilir miyim sana
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok öyle çikolata yenir sonra diş fırçalanır yoksa yok çikolata falan Big Grin

hay aklınla bin yaşa halacım hiç aklıma gelmemişti yeterki sen çikolatayı al ben günde 10 kere fırçalarım dişlerimi Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim de teyzem yok kaybettik 8 sene önceSad bende teyze diyebilir miyim sana

üzüldüm şimdi bak Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun Sad
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet teyzecim ya pardon esra sanırım yaşlandıkmıdır nedir bende karıştırmaya başladım Big Grin
:yikildim::hihi valla gördün mü bag sende yaşlanmışsınn ama bu arada benim yiğenim veye kuzenim yani ercan yok yine kaybolmuş Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hay aklınla bin yaşa halacım hiç aklıma gelmemişti yeterki sen çikolatayı al ben günde 10 kere fırçalarım dişlerimi Big Grin

oooooo sen yeter ki fırçala bak dişlerine ben 50 tane de alırım çikolata hiç problem değilin insanın bilinçli yeğenleri olması ne güzel birşey ya Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzüldüm şimdi bak Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun Sad

amin çok genç kaybettik 37 yaşında Sad
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::hihi valla gördün mü bag sende yaşlanmışsınn ama bu arada benim yiğenim veye kuzenim yani ercan yok yine kaybolmuş Big Grin

kesin muzurluk yapmaya gitmiştir senin yeğen Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oooooo sen yeter ki fırçala bak dişlerine ben 50 tane de alırım çikolata hiç problem değilin insanın bilinçli yeğenleri olması ne güzel birşey ya Big Grin

ee iş çikolata olunca ister istemez bilinçli oluyoruz sanırım Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim de teyzem yok kaybettik 8 sene önceSad bende teyze diyebilir miyim sana
yya üzüldüm canım ya allah rahmet eylesin Sad
diyebilirsin ama sen benim halamsın da nasıl olcek anlamadım ben yaaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 07:00 PM