:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Bise biLmiom Big Grin Kaybetmedimi biLiom o kadar Big Grin Ayrıcana ben cadı deilim Big Grin

belli belli caı değilmiş yaptığın ne peki resmen cadılık Big Grin kaybettin işte bağırsan çağırsanda cazgırlık yapsanda kaybettin Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:belli belli caı değilmiş yaptığın ne peki resmen cadılık Big Grin kaybettin işte bağırsan çağırsanda cazgırlık yapsanda kaybettin Big Grin

Baırıp caırmıom ben hakkımı arıoM Big Grin Kaybetmedimmmmmmmmmmmmmmmmmm Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Baırıp caırmıom ben hakkımı arıoM Big Grin Kaybetmedimmmmmmmmmmmmmmmmmm Big Grin

bu yaptığın ne sessiz sessiz oturmakmı kaybettin işte zaten karşımda şansın hiç yoktu Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu yaptığın ne sessiz sessiz oturmakmı kaybettin işte zaten karşımda şansın hiç yoktu Big Grin

hııhı Big Grin İnatLasmıcam senleN Sen kaybettiqimi FarzeT Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hııhı Big Grin İnatLasmıcam senleN Sen kaybettiqimi FarzeT Big Grin

ha şöyle yola gel ve böyle kaybettiğini kabul et Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha şöyle yola gel ve böyle kaybettiğini kabul et Big Grin

hııhıı Big Grin KaybettiM beN Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hııhıı Big Grin KaybettiM beN Big Grin

ne güzel bak böyle olunca daha bir ii oluorsun Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne güzel bak böyle olunca daha bir ii oluorsun Big Grin

Ya yaa Big Grin ..
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya yaa Big Grin ..

madem kaybettiğini kabul ettin yemeği ne zaman ısmarlıorsun cnm Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:madem kaybettiğini kabul ettin yemeği ne zaman ısmarlıorsun cnm Big Grin

Ismarlamıcam Big Grin Bizzat kendi ellerimlen yapıcam yersin demi Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 47 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 07:39 PM