:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı ne dıyon bee bı ayagım cukurda :yikildim::yikildim: kalp var tansıyon desen 1500 ee yaslanmamısmıyız :yikildim:

vah vah üzüldüm şimdi senin için neyse sana en kral yeri ayarlarız merak etme sen Big Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayıpsınız tabii ki :kop:

oley oley benimde artık bir halam çokmu abarttım acaba bu olayı Big Grin
Ara
adyge55
bu arada teker teker gelin yetiştiremiyorum Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
herkes gidiyor yineSad
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:desene sizin kolonya masrafınız bayağı yüklü yazık Big Grin

bu arada ercan gibi benimde halam yok o zaman bende size hala diyebilirmiyim Big Grin

de bakalım biz anlarız birbirimizin halinden ancak Smile
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes gidiyor yineSad

bak yine herkes gidiyor diye demekki sen bizi beğenmiyorsun Big Grin
Ara
adyge55
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:de bakalım biz anlarız birbirimizin halinden ancak Smile

aynen ercanım bir halamız bilem yok tüm şehir bana küstü ben kedime küsemedim çünki yok Big Grin

neyseki kayıp_gölgeler imdadımıza yetişti sağolsun halamız olmayı kabul etti Smile
Ara
Yorgun Yürek
Sad arkadaşlar benim pc biara kendini kaybetti ama şimdi iyi yetişemedim sizlere neler oldu kısaca özetlermisiniz bana rica etsem
Ara
CaNaT
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen ercanım bir halamız bilem yok tüm şehir bana küstü ben kedime küsemedim çünki yok Big Grin

neyseki kayıp_gölgeler imdadımıza yetişti sağolsun halamız olmayı kabul etti Smile

evet bu çok iyi oldu şimdi biraz daha akraba bulalım kendimize SmileSmile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad arkadaşlar benim pc biara kendini kaybetti ama şimdi iyi yetişemedim sizlere neler oldu kısaca özetlermisiniz bana rica etsem

geçmiş olsun kötü bir durum varsa ambulans yollayım hemen Big Grin

pek bişey olmadı aslında havadan sudan bahsettik o kadar kısaca zetledim sanırım Smile

bu arada geçmiş olsun
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 12:46 AM