:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esra nereye gitti....

az bi hava alıp gelecekmiş Big Grin
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlaşıldı sen sayfaları takip edemiyorsun Big Grin

abı naparsın yasalandık gözlerde görmuyo öle göremedım bı an Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:
Ara
kayıp_gölgeler
aa çok şey kaybetmişsin ben halayım ve yeğenlerime bayılıyorum tabii onlar da bana Smile
Ara
adyge55
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı naparsın yasalandık gözlerde görmuyo öle göremedım bı an Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

dur nan sende yaşlandıysan biz öldük demektir Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:az bi hava alıp gelecekmiş Big Grin

hani haber vereckti giderken Sad
Ara
EndLess
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur nan sende yaşlandıysan biz öldük demektir Big Grin

abı ne dıyon bee bı ayagım cukurda :yikildim::yikildim: kalp var tansıyon desen 1500 ee yaslanmamısmıyız :yikildim:
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa çok şey kaybetmişsin ben halayım ve yeğenlerime bayılıyorum tabii onlar da bana Smile

desene sizin kolonya masrafınız bayağı yüklü yazık Big Grin

bu arada ercan gibi benimde halam yok o zaman bende size hala diyebilirmiyim Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abı naparsın yasalandık gözlerde görmuyo öle göremedım bı an Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

o zaman bende yaşlandım kesin bende görmedim bir anBig Grin
Ara
adyge55
kayıp_gölgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani haber vereckti giderken Sad

verdi ya işte bana söyledi sen ilertirsin diye Big Grin
Ara
kayıp_gölgeler
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:desene sizin kolonya masrafınız bayağı yüklü yazık Big Grin

bu arada ercan gibi benimde halam yok o zaman bende size hala diyebilirmiyim Big Grin

ayıpsınız tabii ki :kop:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 06:42 PM