:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun en leri
speedy_girl
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Elimden geleni yaptm ben içim rahat konu fazla değer vermek değildi sanırım adam yerine koyupta konuşmamdı Smile Rahatllatıosun beni speedy_girl Smile tşk ederim sanada teşekkür ediorum sersiSmile

DerD!N! anLaTan DerManıNı ßuLur cnm Smile RaHaT oLmaK gißiSi vaR mı ? aDam oLaNa aDam g!ß! MuameLe yaPıLır . onun !Ç!n DeÄžer m! ? DeğM!yor DemeKK! ... Her zaman TaTLım ne DeMek Smile
Ara
_BarBie_
Sorun ; etrafmda ondan daha iileri varken ona şans vermemdi galiba.Adam sanmış olmamdan kaynaklanıo buda Smile hata yaptım galiba... Tekrar tekrar teşekkür ediorum sanaSmile
Ara
speedy_girl
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sorun ; etrafmda ondan daha iileri varken ona şans vermemdi galiba.Adam sanmış olmamdan kaynaklanıo buda Smile hata yaptım galiba... Tekrar tekrar teşekkür ediorum sanaSmile

r!ca eDer!M ßiTanem Smile RaHatLaman sev!nD!r!r ßen! Değmiyor İNanK! hiçßir $eye SmileSmileSmile
Ara
EndLess
O Degerı bana Verseydın..Ooooo TongueTongueTongue Hıc BunAL rOLmazdı Barbıe..SmileSmileSmile
Ara
_BarBie_
Hı hı DeÄžmess Smile
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O Degerı bana Verseydın..Ooooo TongueTongueTongue Hıc BunAL rOLmazdı Barbıe..SmileSmileSmile

İnan ki o değeri sana vermmediğim için o kadar mutlyum ki Smile verdiğim değer değmez bişimişşş Smile aynı kefeye koymam seni onunla Tongue senin değerin ayrı Smile Smile
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnan ki o değeri sana vermmediğim için o kadar mutlyum ki Smile verdiğim değer değmez bişimişşş Smile aynı kefeye koymam seni onunla Tongue senin değerin ayrı Smile Smile
Hakaret mı ettın AnLamaıdm ama..Iyı bısıy dedın gıbıme geLdı Big GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
Iıı ııhhh CıXx hyr hakaret deildi Big Grin Big Grin nys arkadaşlar bu konu uzar Smile ben dizi izlemeye gidiorum herkese hayırlı geceler dikkat edin kendinize tşk ederim ilgi içindeSmile
Ara
EndLess
Ya sende Gıtme Yada Benıde Gotur Gıttıgın Yere..SadSad
Ara
_BarBie_
Kurtlar vadisini kacıırmam hiçSad: reklam aralarında geliriim burda olursn konusurs olur mu? Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?nl?leri yak??t?ral?m evlendirelim Rüya Güzeli 1 615 04-06-2022, Saat: 12:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstteki Sen bu Forumun ?? _AL0n3_ 182 7,750 02-25-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Forumun olmazsa olmazları dj_FoRzA 239 7,680 03-13-2012, Saat: 06:32 AM
Son Yorum: Av.bey
  Sen Bu Forumun..... deli-kı@z 83 3,920 02-05-2011, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: history
  forumun çiftleri??? ceylan gözlü1 29 2,349 03-03-2010, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: _NaSuaDa_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 06-03-2024, 12:36 AM