:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En çapkın üyeyi bulalım.
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: kIZIn HA߀r! ß!L€m Yoq ߀A haVAnI y€S!nL€r :yikildim::yikildim::yikildim:
ÇAPkIn P!KO , pİkO , p!Ko :yikildim:
olsun olmasın benı alakadar etmez onunda sevgılısı olmasaydı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
piko
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:piko pîkom capkinlik yapmana gerek yok ben varim ya burda Big Grin (sakasina sadece yanlis anlasilmasin kardes gibiyiz ki ben nisanliyim herkez bilio) :yikildim:
sen kardesımsın benım bana acıl bı sevgılı lazım kız yardım edın banaBig GrinBig Grin:d
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
olduu bendede zaten kizlar oluyodu pikoda piko die Big Grin
bi kilo elmami bu gidip alalim manavdan :yikildim:
Ara
speedy_girl
p!kO ya BAq YhA ... ay n€ GÜz€L arA v€Rm!$T! ßa$LAdI y€N€ Smile
Ara
piko
valla sen nasıl kardessın ya hıc ıstedıgım bıseyı yapmıyosun ama bak bana ben neler yapoıyorum senın ıcın
Ara
piko
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:p!kO ya BAq YhA ... ay n€ GÜz€L arA v€Rm!$T! ßa$LAdI y€N€ Smile
gonlunde yer yoksa guzelım fark yapmaz ben ayaktada gıderımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ne yaptin bea benim icin sen Big Grin gokhanim var hem benim ablasinin bitanesi herseyimi dinler canim kardesim senle onu aldatamam uzgunum Big Grin
Ara
AfrâsyâB
ezgi abla Angry
eniştenin haberi yok bunlardan şantajcı gökhan derler bana biliyomusun
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
:'( ole olsun gokhan naptimki
Ara
speedy_girl
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gonlunde yer yoksa guzelım fark yapmaz ben ayaktada gıderımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

icon10.gif Pı$Iq sAnA y€r Yoq icon10.gif AhTApOt KıLıKLı s€NÜÜÜ icon10.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üstteki Üyeyi Ünlü Yapalim :) lover 223 4,687 04-09-2022, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ÜsTtEkİ üYeYi SeWiYoRUm cÜnKÜüÜ.....:D lover 698 10,991 04-07-2022, Saat: 08:05 PM
Son Yorum: wildfang
  Üstteki üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor Melek06 243 7,239 10-21-2015, Saat: 07:59 AM
Son Yorum: Beyaz
  Üstteki Üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor? tatlı_cadı 216 8,370 10-16-2015, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: Beyaz
  Üstteki Üyeyi Seviyorum çünkü... :D PesmisT GirL 511 9,126 03-13-2012, Saat: 05:14 PM
Son Yorum: Av.bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-20-2024, 07:18 AM