:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cep tel. gelen en son msj ..?
friendly82
bu gun 2 kisi senı sordu cep numarani istediler werdim. seni nasıl bulcakalrınıda tarif ettim, kızmadın degilmi bana,seni israrla görmek istediklerini söylediler beni nerden tanıdıklarınıda bılmıyorum ,cok samimi dawrandılar sanki 40 yıllık arkadasmısız gibi bugece yolla cıkacaklarmıs hazırlıkli ol, sana cok iyi bakacalarını söyledıler onlara ınandım isimlerinni sordum,birinin adi MUTLULUK digerinin adi SEWGİYMİS hep sende kalacaklarmıs...
Ara
blue
daha şimdi geldi msj....cnm msjını yeni gördüm..uyuya kalmışım kusura bakma..tesekkür ederim habe ettiğin için.saol bitanem..iyi gclr.
cok sıradan bi msj ama en son bu geldi ne yabımSmile
Ara
happy yeliz
kızım nerdesin ya ağaç ettin kök saldık bekliyozzz çabuk gell(malesef en son gelen mesaj bu)
Ara
ManyaX_GirL
gel bizim dükkanda sana pide ısmarlıyayım ne dersin yanında da ayran bi de ben varım.bu teklifimi iyi düşün.vaktin var mı o kadar.geri ben seni bırakırım dükkana ok.gelcen mi?

en son bu geldi falla Big GrinBig Grin
bi erkek arkadaşımdanBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
bebeim ben tükkana geldim...ararım men seni işim bitince ok?
seni çk seviyorum biriciğim...
aha aynen böle msj heheheeh
ѕqρα кJмя
nse bebeim ßys.:p

A$kımdaaaan =)
Ara
Son Noktam
Sayın Abonemiz 0544....... NumaraLı Hattan Hatınıza 20 Knt GönderiLmiştir Falan fiLan Big Grin SaoLsunLar Big Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
?MR?M? SANA ADAMAK ?ST?YORUM...BU?EK?LMEZ HAYATTA YANIMDA HEP YANIMDA OLMANI ?ST?YORUM NE OLUR BEN?MLE EVLEN....D?YE B? MSJ Smile
Ara
€BeRimSin
G?nlerdir ayn? ?eyi d???nyorum, bunu i?imde saklamaktan yoruldum art?k. Benim hakk?mda ne d???nece?in umrumda de?il. Her?eyi g?ze al?yorum, istersen bir daha g?r??meyiz, dayanamay?p soruyorum l?tfen cevap ver; Hamam b?cekleri g?d?klan?r m???? Big GrinBig Grin
Son Noktam
oLm qoKhaN Script i Yapacaksan Yap Yoksa Başkasına Yaptıracam Kesin Cevap Yaz Big Grin

Sabah Sabah Kalktım Script'i ßitirdim Puhaha Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tlfnunuza Gelen En Son Msj?????? deli-kı@z 3 594 03-16-2009, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: sıla
  duygusal şarkı dnlediinde ilk aklna gelen kişi ve olay?? _AL0n3_ 10 1,135 10-05-2008, Saat: 06:14 AM
Son Yorum: σfflαчи
  İStediğimiz bir üyeye içimizden gelen duygularımızı dökelim *Asİ-yÜrEk* 0 449 03-01-2008, Saat: 02:49 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Hayatta başına gelen en güzel şey nedir.....?? rocker_nergiz 48 2,471 12-22-2007, Saat: 04:07 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Şimdi Zil Çalsa Gelen Kim Olsun İsterdiniz?? Melek06 9 776 05-25-2007, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 07:44 AM