:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
idam mahkumusunuz..son arzunuz ne olurdu......?????
EndLess
hayatımı bastan yasamak ısterıdm
Ara
deryalım
son arzum çatlayana kadar abur cubur yemek olurdu...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:son arzum çatlayana kadar abur cubur yemek olurdu...Big GrinBig GrinBig Grin

yaw sen yeterkı ıste :yikildim: :yikildim: ben yerıne getırırım zaten ne kadar yıyebılırsın kı :yikildim: :yikildim: :yikildim: ıkı paket cıpste catlarsın :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
deryalım
yok be patlamam ele 2 şeyden sen beni diğer kızlarla karıştırdın galiba nazik falan :yikildim: :yikildim: :yikildim:
yerimde yerim ben abur cubur :yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok be patlamam ele 2 şeyden sen beni diğer kızlarla karıştırdın galiba nazik falan :yikildim: :yikildim: :yikildim:
yerimde yerim ben abur cubur :yikildim: :yikildim:

baksen sen mukemmel otesı bıseysın herhalde ukala aburcuburcu daha ne özellıklerın var senın :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
Nihohohoh :yikildim: :yikildim: :yikildim: ay alemsiniz ya :yikildim: :yikildim:
Ara
first
abii nolurr öldürmee coluk cocuğum var evde ekmek bekliyolar derdimBig GrinBig Grin
Ara
deryalım
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baksen sen mukemmel otesı bıseysın herhalde ukala aburcuburcu daha ne özellıklerın var senın :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
oo sen ne sandın beni :hihi :hihi
ele her özelliğimi göstertmem kimseciklere :yikildim: :yikildim:
yeri var yurdu var zamanı var.:yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oo sen ne sandın beni :hihi :hihi
ele her özelliğimi göstertmem kimseciklere :yikildim: :yikildim:
yeri var yurdu var zamanı var.:yikildim: :yikildim:

bende sırasını beklerım kuyruk yanı sıra varmı abla :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: varsa baska bızman gelıyım ıs guc var zamanı burda harcamıyak :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
deryalım
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende sırasını beklerım kuyruk yanı sıra varmı abla :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: varsa baska bızman gelıyım ıs guc var zamanı burda harcamıyak :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

bugün git yarın gel ay gede :yikildim: :yikildim:
şans ne zaman gülerse sana artık...kader kısmet bu işlerrr :yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biri size çok çirkin oldugunuzu söylese,tepkiniz nasıl olurdu??? lover 84 3,368 04-05-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  üstteki üye tatlı olsa ne tatlısı olurdu ???? sıla 285 9,030 11-18-2015, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: Jelly_Belly
  Hayatta Herkezin Bir Sloganı Olsa Sizinki Ne Olurdu. deli yürek 8 745 08-24-2009, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: deli yürek
  adı ne olurdu..? -madamchatlaq- 4 426 12-23-2008, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  IssIz Adaya Forum Uçağı Düşseydi Ne Tür Geyikler Olurdu Sizce? DeRiN_SeSsİzLiK 3 709 12-18-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 07:47 PM