:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Seyduna
yok görmedim ismim duygu senin
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
benimde Ceyda Hande Smile Hangisini Tercih Edersen Smile
Ara
Seyduna
tmm ceyda okuyomusun
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
normalinde üniversite 2 Olmam Gerekiyordu Bu Sene Ama Aksilikler Onume Gecti Ancak Bu Sene Basvurularimi Yaptim Kismetse Artik üniversiteli Olacağim şimdilik Ayriyetten Kpss Ye Hazirlaniyorum Bakalim Inşallah Kazaniriz Smile Sen Peki ???
Ara
Seyduna
inşallh kazanırsın canım ben lise3 teyim
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
ne Güzel Offf Lise Dönemlerime O Kadar çok Geri Dönmek Istiyorum Ki Bu Isteğimi Ne Kadar çok Istediğimi Gerçekten Anlatam üniformami,arkadaşlarimi Herşeyini özlüyorum Lisenin Tadini çikar Bu Son Senenin SmileSmile Ve Inşallah üniversiteyide Kazanirsin Peki Aklinda Bir Bölüm Var Mi ???? Ne Düşünüyorsun ???
Ara
Seyduna
ben pdr istiorum .... sen
hngi bölümdesin
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
ben Kimyaciyim Smile Iki Senede Bu Sektörde çaliştim Zaten Yazilarimin Birr çoğunu Hastahanede Nöbetteyken Yazdim Smile biranşim Ise Laborant Kismetse Tipa Yükselmek Istiyorum Smile Smile
Ara
Seyduna
ayy ne güsel maşllh bişe dicem ama sen onsekiz yaşındamısın ... çok gençsinn
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
89 Doğumluyum Meslek Yüksek Okulu Mevzunuyum Smile çok Erken Başladim Zaten Okula Satyerliğimi Başari Ile Tamamlayinca Beni Işe Aldilar Laborant Teknisyeni Oldum Smile Evet Oldukça Genç Yaşta Adimlarimi Daha Büyük Atmaya Başladim Inan Ki Bazen Ben Biile şaşiriyorum Kendime Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 25 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 02:49 PM