:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
happy yeliz
arkadaşlar üstüne tıklayın yazı çıkıyo SmileSmileSmile: çok güzel SmileSmileSmile
Ara
d€n!z kısı
hasan resmini bile çekmiş bilmiyomusunuz:yikildim::yikildim:
Qetesh
5.Selam veririm
sonra
7.Kelime-i ?ehadet getiririm
daha sonrada
8.Uzay meki?ine atlar hemen D?nya'dan t?yerim
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Red"] Ke?ke biz insan o?lu C?merTlik ve Yard?m Etmede Akarsu Gibi OLsak ama yok bozuk ?e?me gibi g?d?m g?d?m damlar?z!!!

ke?ke biz insan o?lu,?evkat ve Merhamette G?ne? Gibi Ol..ama yok,illa kara bulut arkas?ndan yans?r?z!!

Ke?ke biz insano?lu Ba?Kalar?n?n Kusurunu ?tmede Gece Gibi OLsak.AMA yok illa didik didik didikler daha ?ok kusurunu a???a ??karmaya ?aba g?steririz Su?lu arar?z nedensiz!!!

Ke?ke biz insano?lu Hiddet ve Asabiyette ?L? Gibi OLsak ama yoooook! Hi? alttan almay? beceremeyiz MAFAZANALLAH incilerimiz d?k?l?r!!!

ke?ke biz insano?lu Tevazu ve AL?ak G?n?ll?kte TopRak Gibi OLsak onun gibi hi? ??pesiz burun k?v?rmadan her?eyi old. gibi kabul edebilsek ama nerdeeeeeeeeeee!!!!

ke?ke biz insano?lu Ho?G?r?l?l?kte Deniz Gibi OLsak ama esirgeriz hep bir?eylerib ol bol vermek yerine k?sar?z elimize bir?ey ge?ecekmi? gibi halbu ki biliriz verdikce verdi?imiz kadar alacam??z? ama i?de....

ke?ke biz insano?lu ya oldu?umuz gibi g?r?nsek yada g?r?nd???m?z gibi olsak

KE?KE KE?KE KE?KEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ama nerdeeeeeeeeeeeeee? (...)

TE?ekk?rler arkada??m eme?ine sa?l?k ?OOOOOOOOOK g?zEL bir payla??m Smile

[/COLOR]
Ara
gokhan199
ıııyım gardas nabak sen nassın
Ara
€BeRimSin
Çok GüzeL AnlatmışSın Şule..Tşk Ederim...Wink

Bu LafLAr Anlayana Lazım.. Smile

Anlayan Anladı Zaten..Wink
d€n!z kısı
prenses prenses diyodun çözdüm olayı bu prensen bizim papatya prensesmi acabaWink
Qetesh
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende oyn?ycam bende oyn?ycam okey..Big Grin

b?y?de gel........
Ara
happy yeliz
demekki masum köylüler yalan sölemiyomuş der anaaaaaaaaaaa uzaylı deyip kaçrımmm SmileSmileSmileSmile
Ara
speedy_girl
BaşKalarının Kusurunu Ötmede Gece Gibi OL.
Ya Oldugun Gibi Görün Ya GörünLüğün Gibi OL..
CömerTlik ve Yardım Etmede Akarsu Gibi OL..
ÇOK TŞK EDİYORUM ARKADAŞIM .......... EVET ANLADIK BEN KİTABINI OKUDUM....... Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 29 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 08:30 AM