:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet gördüm en son ben hazırlanayım falan diyordu heralde hazırlanmaya gitti Smile
hımm tmmm peki şahitler kimdi murat ?
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm tmmm peki şahitler kimdi murat ?

hıım ondan haberim yok onlarıda kendi söylerler artık Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıım ondan haberim yok onlarıda kendi söylerler artık Smile
hımm tmmm Smile
Ara
adyge55
e artık sanırım bize düşen gelin damat ve şahitleri ve hatta davetliler beklemek Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e artık sanırım bize düşen gelin damat ve şahitleri ve hatta davetliler beklemek Smile
ewet haklısın murat bekleyelim bari ama saat kaçta nikah olacaktı söylermisin davetliler ona göre gelir dimi yani Smile
Ara
adyge55
hıım haklısın esra ama saatini bende bilmiyorum hiç sormakta gelmedi aklıma tühh nasılda unuttum ya şimdi burda nçbetçi olacaz desene Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıım haklısın esra ama saatini bende bilmiyorum hiç sormakta gelmedi aklıma tühh nasılda unuttum ya şimdi burda nçbetçi olacaz desene Smile
hıhı ewet ya murat bu arada ben gidip geliyom patron gelip duruyo biraz geç yazayım artık idare edersin dimi Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıhı ewet ya murat bu arada ben gidip geliyom patron gelip duruyo biraz geç yazayım artık idare edersin dimi Smile

ederim ederim merak etme sen hem yokluğunu bile hiseettirmem nasıl olacaksa bu Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ederim ederim merak etme sen hem yokluğunu bile hiseettirmem nasıl olacaksa bu Smile
SAOLASIN MURAT SENDE OLMASAN Smile
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SAOLASIN MURAT SENDE OLMASAN Smile

rica ederim ne demek her zaman Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-29-2024, 03:05 AM