:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
papatya
burda sohbet edicek arkada? varm?? bilmiyorummm. ama ben burday?m...Confusedmiley17:
Ara
ѕqρα кJмя
bnde burdaim papatya :p
Ara
emperor_uA
ben varim,sohbetim cok iyidir valla Big Grin
siteye yeni üyeyim ama beni hemen seversiniz Big Grin
Ara
>As!_M€L€q<
bithdayhr0zg9.jpg
[SIZE=6]Ya?a.. Sev.. G?l..! Bunlar eksik olmas?n ya?am?nda. Ya??n ka? olursa olsun her ?eyin en g?zeli seninle olsun. Nice mutlu, ne?eli ve ya?am dolu ya?lara.. [/SIZE]
[SIZE=7]DO?UM G?N?N KUTLU OLSUN CANIMMMMM...[/SIZE]
eXseLanS
doğum günün kutlu olsun arkadaşımmm... NİCE YILLARA...Wink
Ara
CariSmaBoY
Dilerim yeni ya??nda mutluluklar?n en g?zelini yasar, basari merdivenlerini rahatl?kla t?rman?rs?n ve dilerim y?z?n hep g?ler, ne?eni hi? yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dile?iyle...

Do?um g?n?n kutlu olsun!N?NE

(KIS BEYSA N?NEL??E B? ADIM DAHA ATTIN HAD? HAYIRLI U?URLU OLSUN)
..TuuCe..
kendi adıma özellikle allaha ve aileme(olmazsa olmaz) ve tabee sevgiyee Smile
Ara
..TuuCe..
keşke zamanında ona hakkettiği gibi davransaydım,üzmeseydim onu..eminim şimdi hersey daha farklı olurdu..ama böylesi hayırlıymıs napalım Smile
Ara
CeYceYY
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
bithdayhr0zg9.jpg

[SIZE=6]Ya?a.. Sev.. G?l..! Bunlar eksik olmas?n ya?am?nda. Ya??n ka? olursa olsun her ?eyin en g?zeli seninle olsun. Nice mutlu, ne?eli ve ya?am dolu ya?lara.. [/SIZE]
[SIZE=7]DO?UM G?N?N KUTLU OLSUN CANIMMMMM...[/SIZE]

ayyy o kadar te?ekk?r ederimkii sultann ger?ektenn bitanesinn sen!!bekledi?imm ki?iler bile yapmad?? bunu ?ook acayipp mutLu oldumm...?oook te?ekk?r ederimm ger?ektenn...?ook duyguland?m...hep beraber ya?lan?r?z art?k sende ninemsinn sultann ninemmm benimm SmileSmileSmileSmileSmile
CeYceYY
eXseLanS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:do?um g?n?n kutlu olsun arkada??mmm... N?CE YILLARA...Wink

?ook te?ekk?r ederim arkada??m...hep beraber in?....saoLas?n....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 28 Ziyaretçi
  Tarih: 05-24-2024, 02:01 PM