:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her telden ordan burdan
adyge55
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm demek ole bu demek oluyoki gercekten isimiz dusse yoksunuz yanimizda saolun Wink
canatttttttttttttttttttttttt param yok ama nikaha lazim Big Grin

gerçekten işin düşse kesinlikle yanında olacağımızı sende biliyorsun demi şuan maksat gırgır şamata ama işş ciddiyete binerse o zaman elbetteki yanındayız

para işlerine ben bakıyorum o işleri benle konuşacan ezgicim Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
hae ozaman sole oluyor murat abicim ya sen bigun bize haluj yemeye gelsene :yikildim:
Ara
CaNaT
oh siz işi bitirimişsiniz sıra kaynak bulmaya gelmiş yaws Smile
Ara
Yorgun Yürek
yaa ben biraz uzak kaldım galiba konuya neler oldu
Ara
adyge55
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hae ozaman sole oluyor murat abicim ya sen bigun bize haluj yemeye gelsene :yikildim:

hıım bak haluj'e hayatta yok demem canım benim tamam geliyorum tutmayın beni Big Grin
Ara
adyge55
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa ben biraz uzak kaldım galiba konuya neler oldu

şöyle anlatayım canım şimdi bizim ezgi imam nikahı istiyormuş bende ercan halleder dedim nede olsa kendisi imam sen para haber ver dedim olay böyle gelişti gitti işte Smile
Ara
CaNaT
ya tamam ezginin işini halledecem ben kıyacam onlara kendileri kaşındı ben napayım
yalnız damat kimdi bu arada yoksa onudamı ben ayarlıyacağım yuh artık Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
yok ercan ezgi zaten nişanlı damat hazır yani öyle bi problemin yok sadece benle ezginin para meselesini halledersek nikahı kıyabilirsin sanırın bizde haluj'le o işi haledecez gibi görünüyor sende Allah Rızası için nikahı kıydınmı onlar erecek muradına biz çıkacaz kerevitine Big Grin
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şöyle anlatayım canım şimdi bizim ezgi imam nikahı istiyormuş bende ercan halleder dedim nede olsa kendisi imam sen para haber ver dedim olay böyle gelişti gitti işte Smile
hımm anladımm Smile
Ara
Yorgun Yürek
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ercan ezgi zaten nişanlı damat hazır yani öyle bi problemin yok sadece benle ezginin para meselesini halledersek nikahı kıyabilirsin sanırın bizde haluj'le o işi haledecez gibi görünüyor sende Allah Rızası için nikahı kıydınmı onlar erecek muradına biz çıkacaz kerevitine Big Grin
ee ne zmn nikah olacak belli oldumu Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 10:04 AM