:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hediye
SABIRLI
saol canım asıl sen ölesin çok temiz kalbin var
Ara
SABIRLI
beğenmez olurmuyum kardeşim
Ara
piko
Tomurcuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:2006-5-21693402210.jpg

pikoya Big GrinBig Grin

Big GrinBig Grin ask olsun sana benı yakıstırdıgın seye bak tamam sen ıstedın

buda benden tomurcugaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
sahilresmi20kt7.jpg
Ara
piko
SABIRLI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beğenmez olurmuyum kardeşim
pardon ablaya ben senı erkek sanıyodum kusuruma bakmazsın umarımmSad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pardon ablaya ben senı erkek sanıyodum kusuruma bakmazsın umarımmSad
piko sibel abla sewdiğim bir ablam insan bir hediye verir oldumu şimdi.bende ilk başlarda erkek sanmıştım. ama değilmiş.
Ara
piko
can_askerim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:piko sibel abla sewdiğim bir ablam insan bir hediye verir oldumu şimdi.bende ilk başlarda erkek sanmıştım. ama değilmiş.
tamam hemen ona ozel bır hedıye hazırlıyorum Big Grin
Ara
piko
abla buda benden sana burda gordugun bırısı ben bırısı sevgılım bana ayıttır tamamen umarum beyenırsın forumun en guzel resmı sana gıttı valla abla
collageaa2.jpg
Ara
*Asİ-yÜrEk*
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grin ask olsun sana benı yakıstırdıgın seye bak tamam sen ıstedın

buda benden tomurcugaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
sahilresmi20kt7.jpg
piko biri sana bunu verse hoşuna gidermi.
Ara
SABIRLI
valla pikocum neden erkek oldumu düşündünüz hala anlamadım. fakat önemli diil.hediye için tşk fakat benim resmim demişsin bir erkek resmi var ama sevdini göremedim.merak ettim doğrusu tekrar beklerim.tşk cnm
Ara
SABIRLI
bu arada şunu belirtim piko ben ps de acemiyim o yüzden hediye gönderemiom ksr bakma
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgilinize Alıcağınız En Saçma Hediye σfflαчи 0 403 08-02-2008, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: σfflαчи
  Resimdeki arabayı kime hediye ediyorsun? *Asİ-yÜrEk* 7 695 03-16-2008, Saat: 08:51 PM
Son Yorum: piko
  Erkeklere Alinabilecek Hediyeler Yada Beyler Size Ne Hediye Alinmasini Istersiniz ? (¯`•._ αѕιρяєη 26 11,986 02-27-2008, Saat: 11:47 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  SevgiLi'ye en güZeL Hediye Nedir? ѕαкℓı@мѕı@η 70 3,038 09-11-2007, Saat: 07:17 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-21-2024, 02:18 PM