:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fırtına Show ...
TutkuM
sevgimi-sundum-yuregine-9.jpg
Ara
TutkuM
seni-seviyorum-1901.jpg
Ara
TutkuM
seni-seviyorum-1807.jpg
Ara
TutkuM
Senin kadar yalnızdım.sevdalara uzaktım.aşka küskünlüğümü bilen var mıydı?mutluluk maskesini takıp sahte bir yüzle aldatmak o kadar ki onları … güldüm ve aldattım.
Oysa yüreğim ezberledigi hüzün şarksını bilemem kaçıncı binkez tekrar ediyordu sessiz ve derinden . delice bir aşka tutulmayalı ne kadar olmuştu kim bilir.kaç zamandır terlemiyordu ellerim,kaç zamandır heyecanla çarpmıyordu yüregim hatırlamıyordum.günleri böle acımasızca , umutsuzca tüketip gidecegimi düşünüyordum o geceye kadar…
Sıradan bir geceydi,dieglerinden hiç farklı degildi . bir önceki gece gibi tüketilecek ve ertesi sabaha yine yalnız uyanılacaktı.olmadı . gece sönmeyen bir ateşe döndü birden .
Sana baktıgımda gözlerinde başka hiç kimsede olmayan pırıltıyı gördüm.sanki yeniden hayata döndüm sende bir ”şey”vardı ben o ”şey””in peşine düştüm.solugum kesiliyordu sesim titriyordu.aşk bedenimi esri alıyor beni acizleştiriyordu.BUYDU İŞTE BEKLEDİÄžİM BUYDU...
bu kadar yalancıyken aşka , bir gecede teslim olabilirmiydi yüreğim?oldu.üstelik beynimden önce teslim oldu yüreğim. ve sen hayal degildin , en gerçekten daha gerçektin…
Şimdi bir başka yaşıyorum hayatı.böylesine keyif doluysam bu senin sayendedir.yediğim yemeğin, içtigim suyun tadını daha iyi alabiliyorum artık.her güne seninle başlıyorum her geceyi seninle tamamlıyorum.
Pencereden güneşle odama giren sensin.bir yıldız kaysa gökyüzünde dilek tutmak yerine senin adını söylüyorum.adını söylerken sanki en güzel aşk şiirini okuyormuşum gibi hissediyorum.
bu aşk beni dünya ya meydan okutuyor..
umutsun,hayatsın,,cansın,aşksın.bir gün biter hayatımız elbette. ama öyle sevgiler olsun ki bu dünyada sevdalar yadigar kalsın...
Ara
Firari Fırtına
Katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler ............

Sevg ...
Ara
TutkuM
ne demek..sizin güzelliğinize güzellik katabiliyorsam ne mutlu bana..asıl biz size sonsuz teşekkür etmemiz gerekiyor...
Ara
Firari Fırtına
Az işler var , 1 saate kadar gelirim ... Sonrada devam edeceğim bu katkılara ...

Şimdilik sen devam et lütfen .....

Yüzün gülsün ....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Gece bitimi ..................

Kalın sağlıcakla ..........................

Sevg ...
Ara
MorciveT
Fırtınam bence Başlığı değiştirelim...

Show kelimesi bana güel gelmiyor, Tv'lere bakınca, bir show geçse saçma sapan oluyor. Burda tam tersi... Ne düşünüyorsun ?

Misal: İbo Show
Ara
MorciveT
Bu kız harika Wink Big Grin

a351k150rr6.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firar Firtina(Buda benden size gelsin dost) K€$K!NßI¢@K 11 962 10-18-2007, Saat: 11:16 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-22-2024, 10:52 AM