:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
selam bende bende geldim (:
sudenaz
yürü gades artık gadesımsın ayrıcalık tabe hıh arkandayım azmı gıttım kücükken babamla stadyuma hıhTongueTongueTongueTongue
Ara
™διŋÞιяεllα&#
görüşürüzz bye
Ara
adyge55
™διŋÞιяεllα™' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saygı duyarımm fikirlerinizee ama 4 takım bizimdirr ama fenerli olmak ayrıcalıktırr oda bize özeldirr..

evet haklısın ayrılacalıktır daima üzülmek için demi gelin sizde bize katılın daima mutlu olun Smile
Ara
™διŋÞιяεllα&#
hehehe ben 21 yıldır fenerliyim hiç üzülmedimm sizde deneyin ne güsel olur.. deşilkl açısından
Ara
adyge55
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cnmsın ya hoşgeldın aramıza bı fenerlı daha katıldı cnm benım nası attık ama 6 tane:yikildim::kop::kop::kop::yikildim::hihi

sizede ufaktan bi cvp siz 6 attıysanız bizde zamanında 7 kişi ile 7 tane attık size yani 7-0 Smile
Ara
adyge55
™διŋÞιяεllα™' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehe ben 21 yıldır fenerliyim hiç üzülmedimm sizde deneyin ne güsel olur.. deşilkl açısından

gerek yok değişikliğe birtek ben değil tüm Türkiye Galatasaray sayende mutlu oldu Smile
Ara
™διŋÞιяεllα&#
kartalın tüyünü yolduk hamsinin kilçuğunu merak etme aslanım sıra senin postunda durrr kaçmaa hehehehe
Ara
adyge55
™διŋÞιяεllα™' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kartalın tüyünü yolduk hamsinin kilçuğunu merak etme aslanım sıra senin postunda durrr kaçmaa hehehehe

biz kaçmayız canım merak etme her zaman her yerdeyiz biz postumuzda sağlamdır merak etme kanaryanın gücü yetmez ona Smile
Ara
iLLeth.!
hoşşşşşşşşşgellllllllllldinnnnnnnn..
Ara
™διŋÞιяεllα&#
hoşbldmmmmmmmmmm saoll görecezzz zaman herşeyin ilacıdır bu sene şampiyon oldukk buda karga takıma ve cincona kapak oldu Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ben geldim..duygusuzca... duygusuzum 32 1,354 04-15-2022, Saat: 01:36 AM
Son Yorum: wildfang
  ben geldim tekrardan (: |v|_U_S_T_! 17 805 04-14-2022, Saat: 09:45 PM
  -*-selam-*- n!L 16 1,216 04-14-2022, Saat: 08:54 PM
  */*herkese Selam*/* sevimli_girl 10 507 04-14-2022, Saat: 08:25 PM
  Selam kanqalar ben geldim CeZa_ 19 759 04-14-2022, Saat: 05:20 PM