:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dinledıgınız sarkıyı uyelerden bırıne armagan et
djseninim
olabilir ama cansel ne onuru ne erkANI seviyo bunu benden ii bilemezsin sen tamam mı kavga etmek istemiyorum bak canselin düzgün bi ilişkisi var bunu kimsenin bozabileceğini sanmıyorum ikiside birbirini çoq sevio erkan hakkında geçen bu olayda sevgiden değil nefrettendir
Ara
SeGmEn
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olabilir ama cansel ne onuru ne erkANI seviyo bunu benden ii bilemezsin sen tamam mı kavga etmek istemiyorum bak canselin düzgün bi ilişkisi var bunu kimsenin bozabileceğini sanmıyorum ikiside birbirini çoq sevio erkan hakkında geçen bu olayda sevgiden değil nefrettendir
valla nefret ediyosa ki etmiyo bişey yapmazdı neden ayırsın onuruda sevmiyo zaten açık seçik ortada onura acıyom bn hem sevilmediği için hem bole kıza kaldığı için ztn erkanı bidaha alırsaki sanmam onuru gözü görmez deli gibi seviyo erkanı
Ara
dj_cansel53
doğru konuş benim ilişkilerim seni alakadar etmez dış kapının dış mandalı
sen nerden bilcen ben onuru sevmiyom die gördünmü hiç
içimimi okuyon kainmi oldun lan başımıza
sen kendi ablam dediğin o ...... de onu tmm mı
ben erkanı sildim
onur var artık onurun adını ağzına alma
Ara
djseninim
kötü konışmakistemiyorum ama canselin hayatı seni nie bu kdr ilgilendiriyo kim oluyosun istediğini sever ve erkanı sevmiyor canseli benden iyi t-a-n-ı-y-a-m-a-z-s-ı-n haa dieylim ki seviyo bu seni hiç mi hiç ilgilendirmez onur konusunuda bilmediğim için bişe diyemşcem ama istediğiyle istediğini yapmaktan gayet özgürdür cansel ama sana istediğini söyleme hakkını vermiyr
Ara
dj_cansel53
ablan şimdi onuda sever alır
Ara
SeGmEn
yok cnm ama onur durumu fark edince bırakıp atar cocuğa acıyın bii o zmn başkası alır o zaman aymleeye solediklerinizi ona solerisniz
Ara
dj_cansel53
tmm kapansın bu konu artık bitti
Ara
aMyLee
kapansın tabe sen rezil et bni herkese

ondan sonra kapansın öle mi
senin yüsünden foruma gircek yüsüm kalmadı ya Sad:
Ara
SeGmEn
gir sen abla rezil olmadın kimseye
Ara
ceylan gözlü1
arkadaşlar kavgayı bırakın leylacım sende boşver takma cansel sende lütfen küfürlü konuşma forum neye döndü yaw gadeşümede laf sölemeyin yawwwwww segmene
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üsttekini ünlü birine benzet(futbolcu.manken vs) tatlı_cadı 169 6,957 04-10-2022, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: wildfang
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 53,074 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Dinlediğiniz şarkıdan bir cümle :) tatlı@_cadı@_vbulletin3_import7443 7,106 141,964 05-31-2021, Saat: 08:38 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Bugün Dinlediğiniz İlk Şarkı BiRiciGim 128 6,559 04-22-2011, Saat: 11:08 AM
Son Yorum: sıla
  hangi şarkıyı kime armağan edersin ? CReATuRE 120 6,142 04-22-2011, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: sun fairy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 03:13 PM