:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
TuuBaa
Okul okul deil, internet cafe Big Grin Bisim zamanımısda bölemiydi Tongue Big Grin
Ara
Selin :)
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serseri127 bence hiç bulaşmayacaktın Big Grin
YENEMUKO NASILDA ANLAMIŞ Big GrinBig Grin:yikildim:
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Okul okul deil, internet cafe Big Grin Bisim zamanımısda bölemiydi Tongue Big Grin

diyene bakın hele sizinkide işyerimi internet cafemi deil maşallah 7/24 burdasın Big Grin Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:diyene bakın hele sizinkide işyerimi internet cafemi deil maşallah 7/24 burdasın Big Grin Big Grin

Hey allam takdın yane Big Grin Bana diene bak Big Grin
Ara
Selin :)
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aboow sizin atölye dersiniz olduqna qöre Amele Lisesine qidiy0sunuz Big GrinBig GrinBig Grin
endüstri meslek yani Big GrinBig Grin
SEN ÖLE SAN CNM! ANADOLU TEKNİK OKUYORUZ BİZBig Grin
Ara
Yenemuko
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YENEMUKO NASILDA ANLAMIŞ Big GrinBig Grin:yikildim:

ne anlamışım ben Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hey allam takdın yane Big Grin Bana diene bak Big Grin

ben yinede arada kaybolup işimi yapıorum ama sen öylemisin ne zaman görsem burdasın Big Grin
Ara
Shrewish
Yenemuko yine senin çenen düşmüşBig GrinBig Grin
Ben geldim, kendine çeki düzen verBig GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben yinede arada kaybolup işimi yapıorum ama sen öylemisin ne zaman görsem burdasın Big Grin

Hem calısıom hem burdayım ben Big Grin Coq hıslıyımdır Tongue Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN ÖLE SA CNM! ANADOLU TEKNİK OKUYORUZ BİZBig Grin

tamam i$te canım kısaltıLmı$ı ney Big Grin
AML DBig GrinBig Grin:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 47 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 08:41 PM