:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Yenemuko
muhteşem ufaklıklar yine faaliyetesiniz bakıorumda Big Grin
Ara
TuuBaa
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi joker:Big Grinsenden nbrBig Grinboşuna uğraşma tuba çünkü hoca yokkkkkkBig GrinBig Grinordanda sesini duyurabileceğini sanmıyorumBig Grin

O zaman hoca gelince haber ver bana Tongue Big Grin
Ara
EndLess
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen yine iLAclarını icmedin mi ßaßaCan Big GrinBig Grin

DaLga Gecme Babacan bıraktım o ısLerı YArgıoksa Benı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DaLga Gecme Babacan bıraktım o ısLerı YArgıoksa Benı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Nasılda korkuo Tongue Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasılda korkuo Tongue Big Grin

sen yinemi burdasın nasıl bir işyeriymiş ya orası 7/24 burdasın işin yokmu senin hiç Big Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasılda korkuo Tongue Big Grin

Ben Kımseden korkmam Angry Sadece Saygı Duyuyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muhteşem ufaklıklar yine faaliyetesiniz bakıorumda Big Grin
Big GrinBig Grinher zamanki gibi formumuzdayızBig GrinBig Grin
Ara
Selin :)
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muhteşem ufaklıklar yine faaliyetesiniz bakıorumda Big Grin
FORMUMUZU KORUYORUZBig Grin AMA BİRAZDAN FİZİK SINAVIMIZ VAR OYÜZDEN BİRAZ AGRASİFİZBig Grin
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Kımseden korkmam Angry Sadece Saygı Duyuyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Tabe tabe Tongue Big Grin
Ara
Yenemuko
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig Grinher zamanki gibi formumuzdayızBig GrinBig Grin

belli zaten size bir bulaşan birde bulaşmayan pişman Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 45 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 06:06 PM