:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
pamuk_prenses
saol tabi eğer konuşmak istersem gelirim konuşuruz eğer seninde bi derdin olursa sende gelip anlatabilirsin sorun buluruz
Ara
ozgur_yasarim
arkada?lar vizeler dolay?s?yla az nete girebiliyorum 29 kas?ma kadar yokum Confusedmiley21: ?imdi baz?lar? bize ne garda? bundan diyebilirler olsun ben mesaj?m?n gitmesi gereken yerlere ula?t???n? d???n?yorum..........Confusedmiley2: Confusedmiley2: Confusedmiley2:
p£r!k!z!
saol özgür .. allah başarıları eksik etmesin Confusedmiley2: Confusedmiley2: Confusedmiley2:
Ara
ciciKIS
....::::::::CANIM KANQİM GÖKHANCIM AMELİYATIN GALİBA BUGÜNDÜ CANIM BENİM ÇOK AMA ÇOK ÖZLEDİM SENİ ÇOK HEMDE ÇEKİLMİO BE SENSİZ BURALAR..CANIM ÇOK BÜYÜTÜLECEK BİŞE DEİL AMELİYATIN AMA İŞTE NE BİLİM YAF BEN SEVMEM HASTANELERİ ÇIK ORDAN HADİ ÜFF ÇIK İŞTE :'(SENİ SEVİORUM GÖKHAN::::::::::...........
Ara
pamuk_prenses
ne güzel sakın bırakmayın birbirinizi
Ara
uykucu_34
ne olur yaww burda sevgı gosterısı var herhalde...
Ara
hulleci
sevginize hayran kaldım ya allah ayırmasın..
Ara
uykucu_34
aminnn...yawww
Ara
d€n!z kısı
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:....::::::::CANIM KANQ?M G?KHANCIM AMEL?YATIN GAL?BA BUG?ND? CANIM BEN?M ?OK AMA ?OK ?ZLED?M SEN? ?OK HEMDE ?EK?LM?O BE SENS?Z BURALAR..CANIM ?OK B?Y?T?LECEK B??E DE?L AMEL?YATIN AMA ??TE NE B?L?M YAF BEN SEVMEM HASTANELER? ?IK ORDAN HAD? ?FF ?IK ??TE :'(SEN? SEV?ORUM G?KHAN::::::::::...........
?zlenmez mi ben de ?zledim kanki mi Confusedmiley31:
gravesen
herkesin bi kankisi var hee benimde var ne olmu?..
bim bam bom ?atlas?n d??manlar benimde art?kkkkkkkk bi kankim var SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 83 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 02:53 PM