:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ciciKIS
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni sewiyolar m? pekiiConfusedmiley31:
ay ay sevmeslermi can?m?ni?i ?ok ?ok sefiolar seni bende sefiom seniSmileConfusedmiley1:
Ara
uykucu_34
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkada?lar bu forumda arkada?l?klar s?per i?te bisde kanqijimle (Ya?mUr Y?ReKl?) bu forumda yeni tan??t?k sefdik birbirimisi ve kanqi olduuuuuuuuuuuk... ?ok sefiorum ben kanqimi ...sisin kanqinis varm? arkada?lar?m...Confusedmiley27: Confusedmiley17: Confusedmiley27:
ben ne olucam pek? papucumuz dama m? at?l d? s?md??......Confusedmiley18: Confusedmiley18:
Ara
uykucu_34
evet evet bende begen dım hemen bajlayalımm
Ara
YARGIÇ
Biz başladık arkadaşlar bu hafta konuğumuz gurbetçi ona sorular sorabilirsiniz.Link bu bu konu içinde gurbetçiye sorular sorabilirsiniz....

http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=9285
Ara
ciciKIS
uykucu_34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben ne olucam pek? papucumuz dama m? at?l d? s?md??......Confusedmiley18: Confusedmiley18:
ama ?le demeyin yaf ?s?l?r?m aaa sende benim jan?ms?n yavuzcum Smileg?l bakemConfusedmiley10:
Ara
YARGIÇ
Herkes sana ben nolucam diye sorarsa işin var Allah yardımcın olsun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
qisemm
nie qittin kii almanya yaa _??
Ara
ciciKIS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkes sana ben nolucam diye sorarsa i?in var Allah yard?mc?n olsun Big GrinBig GrinBig Grin
hakkaten nap?jam ben yaaaf:p ama yok jan?m ben hepsini ?ok seviorumSmileSmilehehe
Ara
YARGIÇ
Evet sitedeki her insanın ayrı bir güzelliği var ama insanlar illaki bir yerde inceden de olsa belirtilmek isterler....
Ben şimdi buraya isimleri yazsam yetişemem gerçekten.Herkes ayrı bir güzel arkadaşlar cidden sizlerin burada olması çok hoş yüzünüzden gülümseme eksik olmasın....
Ara
ciciKIS
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet sitedeki her insan?n ayr? bir g?zelli?i var ama insanlar illaki bir yerde inceden de olsa belirtilmek isterler....
Ben ?imdi buraya isimleri yazsam yeti?emem ger?ekten.Herkes ayr? bir g?zel arkada?lar cidden sizlerin burada olmas? ?ok ho? y?z?n?zden g?l?mseme eksik olmas?n....
?ok hakl?s?n yarg?? ?ok do?ru s?l?osun yorumun i?in te?ekkrler eet y?zlerinizden g?l?mseme hi? eksik olmas?n arkada?lar...Confusedmiley31:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 56 Ziyaretçi
  Tarih: 05-25-2024, 10:04 PM