:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gececiler Bölümü
GCLRNFNS
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sibelll bi sonraki sayfadaki yazdıgımı oku yanlış anlaşılma olmasın sonra oke Wink

bavusuu yaa biz seni anladıktaaa ama sende bissii cahel yaptın haaa

yokya ben espiri yaptım zaten sahne adınmı derkenn bavusuu anladın sen onuu dimiii......:hihi:hihi:hihi
Ara
TutkuM
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay canımm yokk yaaa bende sen varsın diyee geldimm vallaa ....

sibelim dedi bu kısı yalnız bırakmayalımmm şimdii aglamaktan topic gözyaşıyla dolcak geldik sana moral vermeye janımmm.... dimi sibelimmmmm..:hihi:hihi
evet canım ya bende öle dedim zatenn:hihi
Ara
aMyLee
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canım sana şiir yasmıştım geçen günden sözüm vardı.canım gecelerin efendisi kötü bişey demes alıma canımConfusedmiley17:

bana şiir yasdın mı hakkaten çok sağol yaff

ama bn çok alınganım yaa şaka ya hiç gelemiyorum SadSad
Ara
GCLRNFNS
batu_efe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kacıyorumm kuzenler geldi abi bana oyun ac abi oyun ac ne yapalım bende acıyım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ey gidi eyy be zamane gençliğinee bakk oyunn oyunnn oyunn nedirr be bilmiyolarki hayatın zaten kendisi oyun beeeeee batuuu.....Sad
Ara
TutkuM
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sibelll bi sonraki sayfadaki yazdıgımı oku yanlış anlaşılma olmasın sonra oke Wink
yok ben anladım ya seni espri yağmıştım sadece yalnış anlama iiyi geceler
Ara
*乃ム√u丂u*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bavusuu yaa biz seni anladıktaaa ama sende bissii cahel yaptın haaa

yokya ben espiri yaptım zaten sahne adınmı derkenn bavusuu anladın sen onuu dimiii......:hihi:hihi:hihi

anladım anladım tmm Wink belki de benım öle hitap etmem yanlıştı neyse adım bavusu işte Wink
Ara
EndLess
burda atılla dıye bırı varmıs kım o cıksın ortaya:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*乃ム√u丂u*
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben anladım ya seni espri yağmıştım sadece yalnış anlama iiyi geceler
ehuhueheuhueue işte buna sevindim Smile neyse sorun yok zaten muhabbet olsun torba dolsun:Smile
Ara
GCLRNFNS
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana şiir yasdın mı hakkaten çok sağol yaff

ama bn çok alınganım yaa şaka ya hiç gelemiyorum SadSad

tamamm sen üzülme ben şaka yapmıştım ama sen beni yanlış anladın özür

dilerimm kendine iyi bak ben kaçıyorumm byby...Sad:Sad:
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burda atılla dıye bırı varmıs kım o cıksın ortaya:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

höst ulan bre sen nasıl konuşursun gecelerin efendisiylee öylee be melunnn.....:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gündüzcüler Bölümü Leader 3,301 78,874 08-20-2021, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-23-2024, 05:42 PM