:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Joker & Gs_Cambaz8 [TaZe :P]
_BarBie_
Bi ben bi Alllah bilioSmile Bende öle olmasını umuorum..Smile
Ara
The jøkéЯ™
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yemek sözümm başkasına varBig Grin kusura bakmaa JokercimTongue Tongue Big Grin sen Gülşahı götür Big Grin
Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:
Ara
Yenemuko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi ben bi Alllah bilioSmile Bende öle olmasını umuorum..Smile

hayırlısı umarım herşey gönlünce olur barbiecim Smile
Ara
_BarBie_
The jøkÃ©Я™ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley35:Confusedmiley35:Confusedmiley35:

Ahahaha kızma Big Grin Gülşahı al gell ben yemek yaparım sizeBig Grin
Ara
_BarBie_
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayırlısı umarım herşey gönlünce olur barbiecim Smile

Seninde herşey dilediğin gibi olur inşallah abim..Smile Saol ..Smile
Ara
Yenemuko
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seninde herşey dilediğin gibi olur inşallah abim..Smile Saol ..Smile

inşallah cnm cümlemizin olur inşallah sende saolSmile
Ara
EndLess
barbıemın bı sevgılısı var benım haberım yok Big GrinBig GrinBig Grin nasıl bı arkadasım ben Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
oooYY Senin T-ShirT'üN yeTeR ßee Çoqq qüseL TazmanyaLı FaLan Big GrinBig Grin: ßende isTiooooRuuuuum Big GrinBig Grin Tongue Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahahaha kızma Big Grin Gülşahı al gell ben yemek yaparım sizeBig Grin

harßi qeLirim hea hic dayanamam böle TekLifLeRe Tongue Confusedmiley14:Confusedmiley14:
Ara
The jøkéЯ™
_PssmsT_aLoNe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oooYY Senin T-ShirT'üN yeTeR ßee Çoqq qüseL TazmanyaLı FaLan Big GrinBig Grin: ßende isTiooooRuuuuum Big GrinBig Grin Tongue Big Grin

Saol canım benm Big Grin
parayı weren düdüqü caLar Tongue Big GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The jøkÃ©Я™ & gs_cambaz8 İftiharLa SunaR :P The jøkéЯ™ 158 3,882 04-20-2008, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: The jøkéЯ™
  Taze Çıktı :) İşte benim ailem blue_belial 25 1,022 12-29-2007, Saat: 07:20 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-01-2024, 09:15 PM