:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşk şehidi ve yenı sewgilisi
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önce gelsın benden ıstesın ben bacımı öle baslık parasız kımseye vermem :yikildim::yikildim::yikildim:

bıd eneyın nesıdır bu tanju bı tanıyalım sonra bacımızı tanımadıgımız bırıne mı verecez
ee tabıı ıs nedır gucu nedır bılelım ole aa ademımız cok degerlıdır ole herkese werılmez bini ister 1 alır demı kartalımm:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee tabıı ıs nedır gucu nedır bılelım ole aa ademımız cok degerlıdır ole herkese werılmez bini ister 1 alır demı kartalımm:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

hem ademden gelıcek baslık parasıyla bız evlenıcez:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hem ademden gelıcek baslık parasıyla bız evlenıcez:yikildim::yikildim::yikildim:
heaa demıı sersıım doruu ya sen benı alıcaksın o paraylaa nıkah kıyıcazz yaa :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hadı adem ewlen bakalım bır an oncee:yikildim::yikildim: sırada beklıyenler warr:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heaa demıı sersıım doruu ya sen benı alıcaksın o paraylaa nıkah kıyıcazz yaa :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
hadı adem ewlen bakalım bır an oncee:yikildim::yikildim: sırada beklıyenler warr:yikildim::yikildim:

tabı nergısım daha ben senı alıcam :$:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabı nergısım daha ben senı alıcam :$:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
heaa artık sabrımız kalmadı yaa :yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heaa artık sabrımız kalmadı yaa :yikildim::yikildim:

ademın baslık parsına gerek yok nergısım sen hee de ben senı kacırrım Big GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ademın baslık parsına gerek yok nergısım sen hee de ben senı kacırrım Big GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim:
ooo sersım ya ben sana coktan ewett dedım yaww
gel ıste artıkk:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
pu$4+
süpermiş yaa çok şeker....size mutluluklar
Ara
EndLess
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooo sersım ya ben sana coktan ewett dedım yaww
gel ıste artıkk:yikildim::yikildim::yikildim:

tamam nergısım bekle benı gelıyorum :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
rocker_nergiz
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam nergısım bekle benı gelıyorum :yikildim::yikildim::yikildim:
tamam kartalım belıyoom sabırsızlıklaaaa:yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben NAzLı:)YEni rEsmim bskntin_asi_kızı 120 5,525 04-05-2022, Saat: 01:08 PM
Son Yorum: wildfang
  Bunlarda yeni resimlerim... CReATuRE 102 8,035 02-15-2016, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: Leader
  Boncuk Yeni deli yürek 5 757 10-12-2009, Saat: 06:33 PM
Son Yorum: deli yürek
  Dj Seninim (Yeni).. djseninim 22 1,905 08-27-2009, Saat: 09:31 PM
Son Yorum: djseninim