:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZeuS
MasaL_perisi
Çok uzatınız ama...Sad
Kreşteki küçük çocuklar gibi
Yakıştıramadım size
NEDEN GÜZEL ŞEYLERE YÖNELMEK VARKEN SİNİR KATSAYISINI ARTAN ŞEYLERDEN HAZ ALIYORSUNUZ ANLAMIŞ DEÄžİLİM...
Bence herkesin susma vakti geldi Sad
Esracim bitanem beni kırmıcana biliyorum çünkü özünde eşsiz bir yüreğe sahip oldunu da anlayabiliyorum. Di mi Bitanem...
Ara
Rüya Güzeli
kopyala yapıştır yapıp edebiyat yapma bize. lafları sölemesini biliosan en azından uygulamaya çalış Wink
Ara
d€n!z kısı
hiaxibaby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:denis dalcam sana Big Grin
sen benden büyüksün sanqi ...

ben sana demedimqi ona dedim canım arkadaşım mucxBig Grin
ZeuS
hiaxibaby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hehehe bende bunu beklıodum sana noluo dağdan geldın bağdakılerı kovuosun biraz konusmalarını düzelt millet yenısındıe sana ses cıkartmıor sen gittikce üstlerine gidiosun ya adam akılllı otur muhabbetini et yada kalk git
eminim şuan bu konuyu başdan sona okuyan herkez böle düşünüyodur istisnasız!

Kovmak. Ne zaman yazmışım çok merak ediyorum doğrusu. Gördüklerinizi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
Yeniyim diye ses çıkartmıyolar hmmm... çıkartsalar ne olacak acaba cok merak ediyorum
Muhabbetimi yapacağımı ne zaman gideceğimi sana soracak değilim küçük insanlarla işim olmaz.
Ara
d€n!z kısı
ZeuS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar, normal insanlar sonuçları küçük insanlar ise başka insanları tartışırlar.
neden hep aynı şeyi söyleip duruon söylicene uygulasanaBig Grin:yikildim:
d€n!z kısı
ZeuS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kovmak. Ne zaman yazmışım çok merak ediyorum doğrusu. Gördüklerinizi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
Yeniyim diye ses çıkartmıyolar hmmm... çıkartsalar ne olacak acaba cok merak ediyorum
Muhabbetimi yapacağımı ne zaman gideceğimi sana soracak değilim küçük insanlarla işim olmaz.
çıkartalım da gör o zmn çıkartalım die çoq ısrar edionBig Grinama değmez
küçük insan warsa o deil bence sensin :yikildim:
d€n!z kısı
bencede bu konuyu kapatalım uzatmanın bi anlam yok zaten başka bi laf bilmioki ctrl + c
ctrl + vden başka bişi bilmio hadi ben çıkıyorum
hiaxibaby
ya bıraksın ya esranında dedii gbi ctrl +v edebiyatı bu Big Grin
yeni sanat geliştirmiş millet biizm haberimiz yok ..
sen bana özeldn msnını atsana bakayım burdan olmuo foruma girmeye yüzün kalmaz yolla sen bana bi ...
Ara
ZeuS
Saygı duyuyorum fikirlerine deniz kızı.
Ara
Rüya Güzeli
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok uzatınız ama...Sad
Kreşteki küçük çocuklar gibi
Yakıştıramadım size
NEDEN GÜZEL ŞEYLERE YÖNELMEK VARKEN SİNİR KATSAYISINI ARTAN ŞEYLERDEN HAZ ALIYORSUNUZ ANLAMIŞ DEÄžİLİM...
Bence herkesin susma vakti geldi Sad
Esracim bitanem beni kırmıcana biliyorum çünkü özünde eşsiz bir yüreğe sahip oldunu da anlayabiliyorum. Di mi Bitanem...
tşk.ler ablacım biz biraz karşı çıkmaksak bölelerinin dahada uzatıcagını düşündüm. senin hatrına susuyorum ama daha ileriye gidilmesin lütfen
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-06-2024, 08:32 PM