:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arama motoru !!!!
*TATLI BELA*
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arada sultan neden banlandı merak ettim Sad

bilmiyorum canım konuşamadım bende banlanmış ama....
haklısın demekki bazı şeyler ters gidiyorki bıraktı...Sad
>As!_M€L€q<:s&s:
Ablaa Işte Aadaaletliler Bende Sucluyum O Nedenlee:yikildim: :yikildim:
MİLLETİ KISKIRTMISIM :yikildim: NESE ABLA YAA SENLE GÖRÜŞEMİCES BAKONA ÜSÜLDÜM NESE AŞKIMDA İSYANBİTMEZ ABİMİN VARDI ONDAN ARTIKIN HABERİNİ ALIRIM SmileSmileSmile
HADE HEPİNİZE BYEBYEBYE
Ara
>As!_M€L€q<:s&s:
hiç yazıpta yorulmayın bu yönetim hep böle kalırrr....
kıs bi 100 ban daha ekleyecekler üstüme Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
*TATLI BELA*
>As!_M€L€q<:s&s:' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hiç yazıpta yorulmayın bu yönetim hep böle kalırrr....
kıs bi 100 ban daha ekleyecekler üstüme Big GrinBig GrinBig Grin

rep verimmi kuzum sana çok doğru söyledin.......:yikildim:
bilgeis
>As!_M€L€q<:s&s:' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ablaa Işte Aadaaletliler Bende Sucluyum O Nedenlee:yikildim: :yikildim:
MİLLETİ KISKIRTMISIM :yikildim: NESE ABLA YAA SENLE GÖRÜŞEMİCES BAKONA ÜSÜLDÜM NESE AŞKIMDA İSYANBİTMEZ ABİMİN VARDI ONDAN ARTIKIN HABERİNİ ALIRIM SmileSmileSmile
HADE HEPİNİZE BYEBYEBYE

hepimiz suçluyuz !!! hepimiz As!_M€L€q<Confused&s iz !!! be bacım :yikildim: beni de banlasınlar üzülürsem namerdim :yikildim:

görüşürüz sen canını sıkma arkadaşım bura yoksa başka yerde....dünya küçük :Smile tatlım benim yaa:Smile
isyanbitmez
konu tarafımdan incelenecektir :yikildim: şimdi yönetim çıkıp diyecek ki biz de hata olmaz. biz yanlış yapmayız. bizim yönetim anlayışımız doğru!!!
Peki o zaman bu sonuç kimin suçu ??? forum yönetiyorsun ekonomi değil. "Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler"le buraya getirdiniz. Defalarca şahsım tarafından ve yine defalarca diğer üyeler tarafından forumda ters giden yanlış olan adaletsiz bulunan durumlar dile getirildiğinde. Yönetiminizin değişmez cevabı ile karşılaşmak artık durumu gülünç haline getirdi. Yani şikayet bir amaç için yapılır? İncelendiğini düşünmüyorum nedeni her zaman aynı cevap. forumumuzda çifte stand-up :yikildim:ve adam kavurma :yikildim: olmazzz... yani açılan bu konuda şikayet mi var. nerdeydi bizim eski cevap yapıştırıver oraya ???
bilgeis
isyanbitmez Smile ban geliyor haberin olsun :yikildim:
isyanbitmez
savunduğum bir düşünce vardı geçmişte bilgeis'inde dediği gibi
"
kışkıracak adam nerde olsa kışkırır yaa:yikildim: gülme bahane olsa gerek Confusedmiley16:" kimin neden kışkıracağını nasıl bileceksin ? carismaboy'un ayrılmasına duyarsız kalmak gibi bir durum yok benim için. Fakat şöyle bir durum var? İrtibatta olduğum (msn'de konuştuğumda diyebiliriz) co-admin, s.modlar ve moderatörlerle de forumdaki yanlışlar hakkında birçok kez konuştuk. Bu bakımdan ortada bir yanlış olduğu açıktır. Genellikle de bu durumun üst yönetimden kaynaklandığı sonucunda uzlaşılmıştır. Yanlış karşısında pasif kalmaktansa bunu dile getirmeyi düşünen kişiler olacaktır. carismaboy ayrıldıysa bu bir seçimdir. Forum için gerçekten çok kötü bir durum olmuştur. Yönetimin güleryüzlü, sıcak, içten ve mantıklı bir üst yöneticisi büyük bir kayıptır.

Yönetim hakkındaki şikayetlerim yanlış anlaşılabilir. Bu forumun eski üyelerinden ve bu forumu seven biri olarak amacım daha iyisine nasıl ulaşabileceğimizdir ?

Eğer sultan (carismaboy'un hatunu:yikildimSmile kışkırtıcı konuştuysa yönetim olay uzamadan müdahele edemez miydi? Yalnız şu da var. (Yönetim de nasıl yetişsin be kardeşim) yinelemek ihtiyacı duyduğum kimin neden kışkıracağını bilemem ki? bir gülmeden :yikildim: belki bir güzel sözden. Bu karşı tarafın o an ki ruh durumu ile ilgili bir süreç. düşününce de karşı tarafın ruh durumu yüzünden ban'lanmak pek mantıklı değil.

Bence yönetim artık şapkasını çıkarıp önüne koysun !!!
isyanbitmez
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:isyanbitmez Smile ban geliyor haberin olsun :yikildim:

bana banı anlatma :yikildim: gördüğüm yanlışı söyledim. bu yüzden de banlanırsam eyvallah der geçerim. Birileri de çıkıp yanlış olanı söylemeli. Her şey doğru gitmiyor ki durum buraya geldi ?!!!
*TATLI BELA*
EVET BENCEDEÇOK DOÄžRU SÖYLEMİŞSİN....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-09-2024, 06:32 AM