:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha fazlasıyla Biz(flash)
CariSmaBoY
blue Adlı Kullanıcıdan Alıntı:JNM KANKAM YHAA ALAH MUTLU MESUT ETSİNN.ÇOK YAKISIOSUNUZ..HADE DÜÄžÜN YABINDA OYNAYAKBig GrinBig GrinBEKLİOSS.ÖPTİM SULTANCIM SENİ..SÜLEYMAN İYİ DİLEKLERİM İKİNİZ İÇİN COK MUTLU OLUN EMİİSmile

tşkler Wink blue... iyi dileklerin herkes için hayırlı olur inş
CariSmaBoY
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah mutuluğunuzu daim eylesin.....çok güzel olmuş süleyman.......

hııı yalnız öteki kıslara hiç iyi örnek olmuyor bak sonra onlarda öyle şeyler isticekler ona göre... şimdilik bi teşekkürle kandırıyoz...Big Grin

tşk ederim kardeşim... ama öteki kıslar için bişi diyemeyeceğim Smile sen kandırmaya devam et Big Grin bizi Big Grin
CariSmaBoY
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Birbirnize okadar cok yakisoyrsnuz kiSmile

aLLâh sizlêri ayirmasin insâllâh

tşkler bahtinur... inş ayırmaz...
CariSmaBoY
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:efett ama yHa kıskanıoruss yanee sefqiLisi olann farr oLmayann farr...Sad

Smile bi gün seninde olur be zeynep Wink o zaman boy boy koyarsın bize inat Big Grin
cadım_
sıteden bıraz uzak olsamda....
kızımızda cok guzel
oglumuzda cok hosmus
allah mmutlu etsın hep sızı Smile
Ara
>As!_M€L€q<
tşkleerr arkadaşım......
CariSmaBoY
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayhh ßu arada sarqıı daa chook qüsel kimin ßu $arqıı aynanın Mı...Tongue

hayır yaf Şenol SÖNMEZ - SEN
süper bi şarkı isteyenlere gönderirim Big Grin
CariSmaBoY
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harika olmuş inşallah hiç ayrılmazsınız hep mutlu olun böyleSmile

tşkler özge Wink amin hep mutlu olcaz inş
CariSmaBoY
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:carisma boyy...
nan helal olsun wallaa..
sülo abime bak be ne asık olmuss...
ayrıldık ama allahtan yeliz buraya üye diil..
nan bunu görse benden bikere daha ayrılırr...
helal olsun abii ...
senden öğrenceim seyler warmıs...

canım kardeşim benim... yanında cevher gibi erdal abin(dostum) var Big Grin onada sor onunda bildiği çok şey var Wink

bu arada kimse senden ayrılmasın Smile yakışıklı gardeşim benim Smile
CariSmaBoY
p£r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel olmuş arakdaşlarım benim.. çok yakışmışsınız.. allah sizi ayırmasın.. =''( ayrılık denen şey sizlerde olmasın yaff='''(
mutluluğunuz her daim olsun..

tşkler sena.... inş ne biizi ne sevenleri hiç ayırmaz... özelliklede sizi..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  istediğiniz gibi biraz daha küçük... gokhan199 6 921 04-02-2022, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: wildfang
  dAhA Coook vAr : pPp : )) eSrA_ 33 3,072 10-12-2008, Saat: 08:53 PM
Son Yorum: eSrA_
  Sempatikkıs&prensesS Gne Asqola bhen!Ylnıs bnar daha blrgin ve daha güsel(: SempatikKız 16 1,497 04-13-2007, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: SempatikKız
  Bi kez daha ben. :) blue_belial 41 3,591 04-04-2007, Saat: 07:28 PM
Son Yorum: CReATuRE
  işte bir gözlüksüz resmin daha... jackal beyi 10 1,217 12-04-2006, Saat: 11:13 PM
Son Yorum: jackal beyi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-19-2024, 03:51 PM