:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm sen geçersen 2.gün kaparız şirketi Big Grin

yayaya sen öle san ben olmassam batarsınıs sis Confusedmiley16: Big Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende gitmemeyi planlıodum ama zorluolar Big Grin Gidiimde bare gönülleri olsun Tongue Big Grin

Yok Benıde Cok cagırdıLArda Gıtmıcem...Big GrinBig GrinBig Grin Zaten KaLa kLa bı HAl oLdum Aynı HocaLar benı Her Sene gormekten bıktıLar...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Gıtmıyımde barı KArızxmayı Kurtarım Big GrinBig GrinBig Grin

Sen nerdensın tuuba..SmileSmileSmile
Ara
TuuBaa
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok sersiye sözüm var yardımcısı olursun sendeBig GrinTongueBig Grin

Hyr Tongue Big Grin O benim yardımcım olsun TongueBig Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yayaya sen öle san ben olmassam batarsınıs sis Confusedmiley16: Big Grin

tabi ne demezsin sen önce çalıştığı şirketi kurtar senin yüzünden taban yaptılar Big Grin
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok Benıde Cok cagırdıLArda Gıtmıcem...Big GrinBig GrinBig Grin Zaten KaLa kLa bı HAl oLdum Aynı HocaLar benı Her Sene gormekten bıktıLar...Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Gıtmıyımde barı KArızxmayı Kurtarım Big GrinBig GrinBig Grin

Sen nerdensın tuuba..SmileSmileSmile

Uzay Tongue Big Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi ne demezsin sen önce çalıştığı şirketi kurtar senin yüzünden taban yaptılar Big Grin

Hicde bilem :kizgin: Big Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uzay Tongue Big Grin

Bende Venusten Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Cok cıddıyım hangı sehırdensınkıne...:
)SmileSmile:SmileSmile
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende Venusten Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Cok cıddıyım hangı sehırdensınkıne...:
)SmileSmile:SmileSmile

Bende ciddiyim Tongue Big Grin BurSa Big Grin
Ara
YARGIÇ
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hyr Tongue Big Grin O benim yardımcım olsun TongueBig Grin

Iıı olmaz Big GrinSonra Sersi komplo teorileri üretir şirket içi karışıklığı engellemenin en iyi yolu onu başa geçirmek sen yardımcı olBig GrinSende aşırı derecede bi yardımcı potansiyeli varBig GrinTongueTongue
Ara
EndLess
Bursa GuzeLdır...SmileSmileSmileSmile Gecen ay Gıtmıstım..Bır hafta KaLdım ...GuzeL sehırdır BursaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Yukarı Taraftan mı asagı taraftan mı Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 56 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 05:57 AM