:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinTakılmalayım Big GrinBen arkadaşa bakıp çıkacaktım be napimBig Grin

Baktın mı arkaadsaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Harbı forum acaıp muhasebecı PotansıyeLı var..Ben bırakıyorum bu mesLegı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hatırlatmasan olmas yane Tongue Big Grin A.Ö.F okuyorum C.tesi sınavım var :x

geçmiş olsun daha öncede dediğim gibi sınavdan bir önce benle irtabatı kes yoksa sınavı veremezsin Big Grin Big Grin
Ara
YARGIÇ
Bi muhasebe şirketi kurup hepinizi ihya edecemBig Grin
Ara
TuuBaa
Yenemuko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geçmiş olsun daha öncede dediğim gibi sınavdan bir önce benle irtabatı kes yoksa sınavı veremezsin Big Grin Big Grin

Görünme gözüme detthhh Big Grin
Ara
EndLess
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hatırlatmasan olmas yane Tongue Big Grin A.Ö.F okuyorum C.tesi sınavım var :x

Forum Hem muhasebecı hem Ao f okuyo Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ne Cok Insan A Of Okuyor Yaa..Big GrinBig GrinBig Grin uamrım gecersın benımde olMası ALzım o sınavdan cumartesı Big GrinBig GrinBig Grin ama Gıtmıcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
TuuBaa
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi muhasebe şirketi kurup hepinizi ihya edecemBig Grin

Şirketin basına beni gecircen mi Tongue Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Görünme gözüme detthhh Big Grin

dur daha zamanı var Big Grin
Ara
TuuBaa
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Forum Hem muhasebecı hem Ao f okuyo Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ne Cok Insan A Of Okuyor Yaa..Big GrinBig GrinBig Grin uamrım gecersın benımde olMası ALzım o sınavdan cumartesı Big GrinBig GrinBig Grin ama Gıtmıcem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Bende gitmemeyi planlıodum ama zorluolar Big Grin Gidiimde bare gönülleri olsun Tongue Big Grin
Ara
Yenemuko
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şirketin basına beni gecircen mi Tongue Big Grin

tmm sen geçersen 2.gün kaparız şirketi Big Grin
Ara
YARGIÇ
TuuBaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şirketin basına beni gecircen mi Tongue Big Grin

Yok sersiye sözüm var yardımcısı olursun sendeBig GrinTongueBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 50 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 11:27 AM