:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir üsttekiyle nereye gitmek istersin?
Yorgun Yürek
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallahi çok iyi olur beni tanıman için kırmızı gül takıcam yakama Smile
Smile tamam canım Smile
Ara
TutkuM
esrayla içmeye gideceğizSmile
Ara
AfrâsyâB
allah allah ablalar bana kötü örnek oluyosunuz bakın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

( benide alın başınızda erkek olsun ) Tongue Big Grin
Ara
TutkuM
tamam sende gelBig Grin
Ara
AfrâsyâB
sağolun hiç davet etmiceksiniz zannettim abi an Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EndLess
maca Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
tabi gideriz siyah ulan beyaz ulan alayına gider ulan lay lay laylay ...... ooooo beşiktaş
alen sahaya 3lük çektir kartala oooooooo şıııııııııııııı 1 2 3 beşiktaş beşiktaş laylayl aly aly ..... Big Grin gidelim kardeşim
Ara
chatlaq
Gökhan Sende Kendini Baya KapTırmışın:p €veT €veT ße4nCede Siz Maça Gidüün GöKHan ŞimDİDen Kendini KapTırmıŞ...Big Grin

Ya ŞimDi Hayko'nun Kon$erine Gidelüm Dizemm $en İstemiCen FerDi TasyFur'a Gidelim dicen:p

Nese €n iyisimi ßiz ßenCe Kumpir+Pizza FaLan Yemeye GideLim Ne zamandır Canım PiZZa Ve KumPir İstiyordu Ohhh Ohh Canımda İce Çekti Yaa Ooff BöLe Bol BoL KeTÇaP=)Sad
Ara
AfrâsyâB
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gökhan Sende Kendini Baya KapTırmışın:p €veT €veT ße4nCede Siz Maça Gidüün GöKHan ŞimDİDen Kendini KapTırmıŞ...Big Grin

Ya ŞimDi Hayko'nun Kon$erine Gidelüm Dizemm $en İstemiCen FerDi TasyFur'a Gidelim dicen:p

Nese €n iyisimi ßiz ßenCe Kumpir+Pizza FaLan Yemeye GideLim Ne zamandır Canım PiZZa Ve KumPir İstiyordu Ohhh Ohh Canımda İce Çekti Yaa Ooff BöLe Bol BoL KeTÇaP=)Sad
bende bugün pizza yedim heheheheh şansa bak şöyle erimiş kaşarları Big Grin
ne güzelde kokuyodu
Ara
adyge55
GS nin maçına Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üsttekiyle Kardeş Olsaydın? blue_belial 307 6,118 08-12-2010, Saat: 03:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  Forumdan Kiminle Yemeğe Gitmek İsterdin: *Asİ-yÜrEk* 165 5,067 03-04-2010, Saat: 11:59 AM
  Uyur gezer Olsaydınız Nereye Gitmek İsterdiniz.. €BeRimSin 57 2,274 03-29-2009, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  üsTeki üyeyi Nereye yoLLardıN...? =EdOzAn= 58 2,697 10-20-2008, Saat: 04:04 PM
  \nerde olmak ıstersın????? adda 860 12,303 08-27-2008, Saat: 08:02 AM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 10:48 PM