:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resimde bir gariplik var mı ?
sevda çiçeği
[quote=ѕqρα кJмя]konu anlaşılmıyor,

biz yok demedik demi?!

Nasıl okuyorsunuz bilmiyorum artık,ekran başında amuda filân kalkıyorsunuz heralde?

Vardır,zaten insan dışında sayısız varlıktan söz ediliyor.

İnsan bunların çoğunu gözle göremezken[Uğradığı zamanlar hariç] onların fotosunu çekmek hangi akla zihniyet,pardon ?!
ben zaten bu dusunceye karsı cıkmadım.haklısın ama cvbım ole sacma elestırıyeydı sana deıl.cinlere inananlar yada gorenler alica harikalar diyarında sanki;hem de yasla da bı alakası yok yanı sana deıl o cvbım.haklı olabılırsın tabı.ama daha once twde falanda gosterıldı bole fotolar.
Ara
ѕqρα кJмя
o zaman siz her sakallıya dede demeye devam edin Wink
Ara
~uqqaLa~
paulo_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cereture, 25 yaşında olduğuna eminmisin.
akşamları alice harikalar diyarınada gidiyomusun sen?
neyse, süperman ıda gorursen selam sole benden. okeye beklerim

Big Grin:Big GrinDDDD

ben de CReATuRE'den özür dileyerek gülüyorum :$

yalnız mertin şu yorumu bence daha mantıklı diğer yorumlardan, insan dışında cin-peri-hayalet kavramlarının varlığından söz edilioyr, ama bunları fotoğrafta göstermemiz çok çok zor.

ve bence bu sadece bi göz yanılması, benzetme yani. çünkü orası kapı mı dolap mı her neyse, arada gölgeler var. bence bu 'hayalet' de ışığın yansıyarak o gölgelerle birleşmesi sonucu ortaya yüz hatlarına benzeyen bişey oluşuyo =/
Ara
CReATuRE
Uqqaala sorun değil özürlük bişey yok kaile bile almadığım için o yaratığı gülebilrsin WinkWinkWinkWink

Yansıma demişsin :

birincisi arka arkaya yaklaşık aynı yerden 10 tane resim çektim ve sadece ilk iki resimde bu belirdi diğerlerinde yok...

ya neyse uğraştığım şeye bak kimlere ne anlatmaya çalışıyorum...İnsanın başına gelmeden bişey bilemez...

Ama bikaç gün beklerseniz onun ne olduğu anlaşılır...Bikaç yere yollıcam o fotoyu yorumları sizlerle tekrar paylaşcam...
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ha tamam ruh çektin ya rahatla,ünlü olursun şimdi git gazetelere ver.

10 kişiden 8'nde alacağın yorum aynı olacak,böyle birşey O-LA-MAZ .

gerçek hayattaki çoğu insana gösterdim sordum hepsinin yorumu tüylerinin dike diken olduğu hayret içinde karşıladığı WinkWinkWinkWink

Sen ne kadar akıllısın mert ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ettiğin lafa bak git ünlü ol Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ruh çektin gazetelere ver...Hakkatende sostarı bile halt etmiş senin yanında Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ya inanma Allah aşkına ne işin var bu konuda git başka yerde eğlen git soytarılığına başka konularda devam et...
~uqqaLa~
yani haklısın başıma gelmeden doğru bi yorum yapamam :S
Ara
ѕqρα кJмя
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gerçek hayattaki çoğu insana gösterdim sordum hepsinin yorumu tüylerinin dike diken olduğu hayret içinde karşıladığı WinkWinkWinkWink

Sen ne kadar akıllısın mert ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ettiğin lafa bak git ünlü ol Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ruh çektin gazetelere ver...Hakkatende sostarı bile halt etmiş senin yanında Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ya inanma Allah aşkına ne işin var bu konuda git başka yerde eğlen git soytarılığına başka konularda devam et...

höööö ruh o

ya da yaratık

dur dur neydi hayaletti demi pardon

naparsan yap banane ya

al onu uç Alice Harikalar Diyarı'na Wink
Ara
CReATuRE
Git kumda oyna soytarı...:teytey::teytey::teytey::teytey:
paulo_
sevda çiçeği ne ithafen ; sen siparişmisin kuzum?
çok şey yazmıştım ama, senin kafanın basmayacağını düşünerekten geri sildim. üst satırı oku yeter sana.
Ara
~uqqaLa~
ithafen ;
ehueHeBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak?n bakal?m resimde ne g?r?yonuz.. soyle 3 860 01-23-2009, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: e_c_e_m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-02-2024, 12:47 AM