:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donanma Fener bayrağı çekti
Yenemuko
acıorum bu Fenerlilere ya artık açılan flamanlardan medet umuorlar Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
:yikildim:

o deil AdamLar Sarı Lacivert don qiyse sevincekLer Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin::yikildim:
Ara
Yenemuko
:yikildim:

bunlar artık her gördükleri sarı-laciverti fener'e mal eder olmuşlar bu kadar ezik olunca normal tabi bu durum Big Grin
Ara
CReATuRE
SeVDa MaSaLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bise dicem yanlis anlamayin merakdan soruyom, creature sana fenerbahce filan hakinda yorum yapmak yazak degilmidi?
peki mert sana galatasaray hakinda yorum yapmak yazak degilmidi daha neden tartisiyorsunuz anlamiyorum hayir karismak istemedim ama dayanamadim sordum ben bi ara öyle okustumda.

Bi terbiyesizlik mi bi ahlaksızlık mı yoksa küfür yada hakaret mi gördün ?

Bu yazıları yazmanda ki tek sebep buradan gitmeni ceza almamızı istiyor olmandır...Ama buna sen karar veremezsin burda insan gibi yorum yapıyım diyorum yapıyorumda ama senin gibi kişiler bu şekilde yorum yaparak neyi ispatlamaya çalışıyorlar bunuda anlamış değilim azra...

Eğer ki niyetin mert ile benim ceza almam ise sorun değil git yöentime şikayet et direk bu şekilde konuşma ve gereken ceza verilsin...:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
The jøkéЯ™
ama Sevinmek onLarında hakkıı deiLmi Kaptan Big GrinBig GrinBig Grind:

Ara
Yenemuko
olmazmı tayfam ne yapsınlar elde kalan sıfır olunca bu tür şeylere sevinecekler tabi Big Grin
Ara
The jøkéЯ™
Heryerde GALATASARAY bayrakLarı qÖrmeK Ne kadar z0rLarına qidiy0r BeLLi i$te Big GrinBig GrinDBig Grin
Bi Gemide FB bayraqı oLmayan Bayrak qÖrdükLEri haLde sırf Sarı Lacivert diye Seviniy0Lar bea Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Allah kmseyi kücük Dü$ürmeSin :yikildim:
Cok z0r Bi durum kaptan Big GrinBig GrinBig Grin:
bende Tabaktan :yikildim:
Ara
Yenemuko
birde çok iş yapmışlarmış gibi bu sene şampiyonlar liginde tarihlerinde ilk kez çeyrek finale çıktıkları için şampiyonluk önemli deil biz çeyrek finale çıktık demezlermi bilmiorlarki siz giderken biz o yollardan dönüorduk Big Grin
Ara
~uqqaLa~
sizi ilgilendiren bişey mi bu ?
Ara
The jøkéЯ™
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 337 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 279 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 310 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 360 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 708 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 01:59 AM