:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
canat efendiii sen bittinnn......:
aMyLee
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aMyLee, PCKoPaT, çikitamuz, Serseri127, _BaRbİe_, asik_kiz, Böcük, canat

durum böLe...

ama en absta sne varsın Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d

ewdd noLmuşş kıskan dın mıı :pisik:..Angry.
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her zaman söylüyorum bu ati hem iftiracı hem yaratıcıBig GrinArkadaşlar Ercanı haksız yere suçladığı için Atiye ne ceza verelimBig GrinBig Grin

valla kaçarımmm hemennn kendinee deliler gibi
konuşursunuzz burdaaa.:.Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ercan abi bizi discoya götür ercan abi bizi discoya götür yere bakan yürek yakan seniii Big Grin
Ara
EndLess
erkek dılgımı kızları hıc dusunmezle rzaten .......... ama olayı orataya cıkaran atılla abıye dua edelım yoksa cok gec olabılırdı aramızda pıs bı sapık varmıs da haberımız yokmus
Ara
YARGIÇ
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee kısss millet ilk defa sapık görüyoo formdaa
merak ettilerr tabiiii...Big GrinBig Grin

En orjinali varken yapaylarına bakıyolar Big GrinBig GrinBig GrinForumda senin üstüne tanımamBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewdd noLmuşş kıskan dın mıı :pisik:..Angry.

eeee bennnnnnnn..SadSad
Ara
Böcük
En çok post aLan konu oLur bu yakında..Big Grin
Ara
EndLess
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her zaman söylüyorum bu ati hem iftiracı hem yaratıcıBig GrinArkadaşlar Ercanı haksız yere suçladığı için Atiye ne ceza verelimBig GrinBig Grin

Bence rus öpucugu ıle op yılmaz abı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Allahım ercan yiğenim neler olmuş burda asya yarım saat önce bişicikler yoktu neler oluyo biri açılayabilirmi lütfen :S
Ara
GCLRNFNS
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En orjinali varken yapaylarına bakıyolar Big GrinBig GrinBig GrinForumda senin üstüne tanımamBig GrinBig Grin

kafamı bozarsan bANA ANLATIKLARINI sölerim burda apışıp kalırsınn
hee onuda bırak resmini yayınlarım nann oldumu janıumm nasıl tehditmişş....Big GrinBig Grin:pisik:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-08-2024, 01:44 PM