:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: d€n!z kısı
Dönsün tabikide! Onsuz forumun tadı çıkmıyoor Sad
89.74%
35 89.74%
Dönmesede olur! (her ne kdr bu şıkkı işaretlesemde içimden dönmesi geçiyor)
10.26%
4 10.26%
Katılımcı sayısı: 39 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
d€n!z kısı Foruma Geri Dönsün mü?
CReATuRE
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YASAK İBARESİ KOYMAK BENCE ANLAMSIZ OLUR?
LAN kulanmayın Dense BEN SENİ İLK OKUL pardon ANAOKUL SEVİYESİNE İNDİRECEÄžİNDEN YASAÄžI YAZMAK SENİ DÜŞÜRÜR DİYE DÜŞNÜYORUM.
YANİ GİRİŞTE ŞU İBARE SENİN 4-5 Yaşında olduğunu göstermezmi?
'' Forumda; lan, nan, olum vs. vs Konuşulması yasaktıt '' dense Seni NE HALE GETİRECEK??

Diğer ve en önelim konu şu..
SOHBETTE YASAK OLMASININ KONU AÇMA YETKİSİNİN ALINMASI YİNE SİZİN GİBİ İNSANLARIN!..
BOŞ BONBO ŞKONULAR AÇIP GEREKSİZ cümlelr urmasıdır!
SİLİNMESE KONULARINIZ GÖREBİLİRSİNİZ!..

MOD KONUSUNA GELİNCE
ZATEN MODLAR NE YAPIYORLAR ONLARI NE YAPADIKLARI BELLİ DEÄžİLBig GrinBig Grin

GÖKKUŞAÄžI GİBİ ADAMLAR.. herkes üstüne alabilir.
ONUN OY KULANMASI ZATEN BAŞLI BAŞINA Big Grin ÇELİşKİ

Sevgili Masal Yüzlü ,

Konuyu tekrar baştan sona inceledim ve gördüğüm kadarıyla tartışma ortamı yaratacak konuşmaların.Herkes konu açmakta ve yorum yapmakta serbesttir hatta olumsuz yorum yapanlara bile kimse neden olumsuz yorum yaptın diye bişey de diyemez...Ama öyle kırıcı , rencide edici , alaylı yada çok bilmişlik gibi yorumlar burada geçerli değildir...Üslubun gerçekten doğru bir üslup değildir...Birde şunu gördüm ki Yazılarının çoğunu anlayamadım, türkçeyi lütfen doğru kullanır mısın ? Biliyosun ki bizler bunun için uğraşıyoruz ve seninde buna dikkat etmeni isteriz yönetim olarak...

Moderatör konusuna gelince ; modlar ne yapıyorlar , ne yapıp yapmadıkları belli değil , gökkuşağı gibi adamlar , onların oy kullanması başlı başına bir çelişki diye yazılar yazmışsın...

modlar ne yapıyor ; forumda bulunan ben ve diğer mod arkadaşlarımız elinden geldiğinden fazla işler yapıyor bunu galiba sen hariç bütün üyeler görebiliyor...

ne yapı yapmadıkları belli değil ; modların ne yapıp yapmadıkları ortada...ben ve diğer mod arkadaşlar zaten görevlerimizi yerine getirmediğimiz taktirde burada hala bu görevde tutulmayız...

gökkuşağı gibi adamlar : bu lafı üzerimize almıyoruz...zaten bu lafı kullanman senin yönetime olan görüşündür...benim ve diğer yönetici arkadaşlarımızın belirli olması için bu renklerin olması gerekir...

son olarak modların oy kullanması başlı başına bir çelişki demişsin ; ben ve diğer yöneticiler burada yorum yaptı oy kullandı...sence bizim sizlerden ne farkımız var ...biz burda üyelerimizi kaybetmek değil kazanmak istiyoruz ve o nedenle deniz kızının aramıza yeniden katılması için yorum yaptık ve oy kullandık...Sonuç olarak bizlerin burda oy kullanması çelişki değil senin burda diğer üyelere laf atman yönetime laf atman bir polemik ortamı yaratman gözönüne çıkmak istemen bir çelişkidir...

Lütfen bundan sonra olumlu yada olumsuz düşüncelerini kimselere laf atmadan yap ve sözlerinde kimseyi kırma rencide etme...Birde bu şekilde konuşarak buradaki üyelerimizin değerli yorumlarına saygısızlık yaptığını söylemek isterim...

SAYGILARIMLA...
Masal_yuzLu
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Masal Yüzlü ,...Birde şunu gördüm ki Yazılarının çoğunu anlayamadım, türkçeyi lütfen doğru kullanır mısın ? Biliyosun ki bizler bunun için uğraşıyoruz ve seninde buna dikkat etmeni isteriz yönetim olarak...

İlk önce şunu belirteyim Ben Türk Değilim...

ANLAMANA gelince Anlaman gerekini çok iyi anladığını Belli ettin yoksa GÖKKUŞAÄžI seni bu kadar açmazdı.
Senin rumuzunun TÜRKÇE OLMAYIŞI..
SENİN NE KADAR SAYGILI OLDUÄžUNU GÖSTERİYOR TÜRKÇE Ye KARŞI SEVGİNİ GösTermiş oluyorsun Big Grin
Ufak Şeylere madem dikkat Ediyorsun Bence RUMUZU TÜRKÇE YAP
EN azından TÜRKÇEYE DOÄžRU ADIM ATMIŞ OLURSUN!..

LAN NAN v.s KONUŞMAYIN DEDİM VE BUNU NERDE GÖRSEM DERİM!.
Sevgili Türkçe hayranı Türk rumuzlu Crature
Alıntı:Sonuç olarak bizlerin burda oy kullanması çelişki değil senin burda diğer üyelere laf atman yönetime laf atman bir polemik ortamı yaratman gözönüne çıkmak istemen bir çelişkidir...

Kimin gözüne girecem ya da KİMSİN Kİ?
SENİN GÖZÜNE YADA DİÄžERLERİNE göz önünde olayım?
Evet buyurun Ne çıkarım ne karım olacak CEVAP VERİN ?

SAYGILI OLUN DEMEKLE GÖZÖNÜNDEMİ OLACAM?
LAn nan olum lu KONUŞMAYIN demekle Göz önünde mi olacam söylerimsin?
efendi olun Msn değil Forumda Seviyesilik oluyor ypamayın demekle Benmi Saygısız oluyorum YAPAN MI?..
EVET söylermisin?
Bir modun MU? Uyarması lazım?

Carature ??

USLUBUMA GELİNCE İLK KONUDAN BUYANA
ÜYELİÄžİMDEN BUYANA BAKARSANIZ AYNI USLUP!
ALAYLI DEÄžİL GERÇEKÇİ
ÇIKARCI YAPMACIK DEÄžİL: OLDUÄžU GİBİ DAVRANAN BENİM?
DOÄžRULARI SÖYLEDİÄžİM İÇİN Mİ?

KIRICI, ALAYLI, RENCİDE EDİCİ OLUYORUM??

Türkçem zayıf
EN AZINDAN SİZİN Türkçenizden KUVETLİ..

Türkçedeki yanlışların ..
bişey : BİRŞEY
türkçeyi : TÜRKÇEYİ
Biliyosun : BİLİYORSUN
görüşündür... benim : B ( büyük harf )
balşına : BU TÜKÇEDE YOK
burda : BURADA
gözönüne: Göz önüne

Ara
CReATuRE
Sevgili Masal yüzlü ,

Öncelikle sana tşk ederim bana Türkçe'yi öğrettiğin için...

Aslında birçok şey yazmıştım ama bana yakışmadığını düşündüğüm için tekrar sildim...

Bu arada yukarıdaki konuşmalarımda seni kırıcı, rencide edici ya da küçük düşürücü bir konuşma olduysa ÖZÜR DİLERİM...

SAYGILARIMLA...
MorciveT
Arkadaşlar,

Bizi seven ve bize değer veren insanlarla birlikte olmayı hepimiz isteriz. Eğer bir kişi sevgisine güvenmiyor ve başkalarının sevgisine göre hareket ediyorsa bırakın olmak istediği yerde dursun. İnsan sevdiği çiçeği alır, sevmediği çiçeği neylesin.
Gül: Dikeni var acıtıyor ama seviliyor. Orkide: Şekil var, görüntü var ama ifadesi çok saçma, nadir alınıyor.

Forumda ve msn'de konuşmalarımı çoğunuz biliyorsunuz. Msn'de hemen hızlı yazarken ve samimi olduğum arkadaşlarım ile ben de argo konuşuyorum ama forumda ?

Ben forumda ''Lan-ulan-nan'' gibi kelimeleri görünce huzursuzlanıyorum. Gerçekten de forumun kalitesini yani bizim kalitemizi dışarıdan gören insanlara karşı düşürüyor. Şunu biz biliyoruz: Gerçekten kaliteli insanlarız ve gerçekten kaliteli, sağlam arkadaşlıklarımız var; lakin bunu dışarıdan bakan birisine anlatamazsınız. ''Görünen köy klavuz istemez'' sözü demek istediğimi size açıklar.

Türkçe yazılımının doğru olmasını inanın çok istiyorum. Sahip çıkmamız gereken en önemli miraslarımızdan birisi de dilimizdir.

Masal Yüzlü belki konu dışında birşey yazmış olabilir; ama burda Türkçe yazım hatası görmüşse ve uyarmışsa buna kimse birşey diyemez. İyi de yapmış demeliyiz. Daha önce bu yazımlarla ilgili bir tartışma yapmıştık hatırlıyosanız. Sandım ki bazılarımız yanlışlıklarını anlarlar. Neyse, bundan sonra dikkat edelim. Burada hepimiz bir aileyiz kim olursa olsun, dost acı söyler: ona inat koşmak değil hatamızı kabullenmek en doğru ve mübah olanıdır.

Bu arada benim Kullanıcı ismim de Türkçe değil; fakat ben Türkçeme elimden geldiğince dikkat ediyorum. Neden bana kimse, ''düzgün yaz'' demiyor ?

Herkez hata yapabilir, erdemlik de insanın içindedir. Başkalarının eleştirisi kimsenin zoruna gitmesin. Birisi senin hatanı söylüyor ise sen ona teşekkürü borç bilmelisin. Bir binanın kiremitleri gibiyiz biz, herkez birbirini tamamlıyor. Birbirimize zarar vermek istediğimizde önce şunu düşünelim : ''Sadece ona mı zarar veriyorum ben ? ''

Bugün Türkçemizi yalnış kullanan, ileride çocuklarına da yalnış gösterir.
Ara
canısı
böyle yapmaya devam ederseniz üye falan kazanamazsınız aksine kaybedersiniz..
Ara
askito
bence masal yüzlü dikkat çekmeye çalışıyo ve bütün saçmaladıklarıda bu yüzden olsa gerek.
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]değil...
tanımadığın insan hakkında yorum yapma...
[/COLOR]
Ara
~uqqaLa~
ßencede . .

her n kadar Masal_yüzLü'yü tanımımıyor oLsamda, şuan onun hakLı oLduÄžunu Sawunacak kadar anLayışLıyımWink. 1 kere o her ne kadar [anLadıÄžım kadaryLa] Türk " oLmasa " ßiLe TürkÇe'yi SavunmuŞ. aMa YetkiLiLerimiZ dE aLtta kaLmama adına ßenCe maSaLyüzLüye ßüyük ßi hakSızLık yapmıŞ Wink . hEr neySe ßen TartıŞmaK iStemiyoiRum.

d€n!z_kısı ForumA dönSün ! zTen neDen GittiÄžini haLa anLamıŞ deGiLim Big Grin :S
Ara
blue_belial
adama bak ya
ugruna anketler acıyo
bıde zorunlu anket yapıyo Big Grin

budur kardesım Big Grin
ѕqρα кJмя
hepsi boşa gitti ama Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aiLede eN coq sefdiqinis kişi kim?(desem) yaraliyureq 19 714 04-14-2022, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşkım dediğiniz kaç kişi var PrinceSs 43 2,011 04-09-2022, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: wildfang
  en sevdiğiniz kişi telefonunuzda ne diye kayıtlı nazarboncuqu 19 1,200 04-30-2010, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: MaSaL
  Aşık olduğunuz kişi başkasını seviyorsa ne yaparsın? chuLsuzz péri! 52 2,612 07-28-2009, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Dünyada iki kişi kalacak olsa, biri sen, diğeri? chuLsuzz péri! 4 526 10-06-2008, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: sunurk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-27-2024, 03:17 AM