:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eLifim ve ben =)
dygsz_cck
yakI$Ioduk ya da yakI$mIoduk ßen yine seviordum o kIzI.. sonuna kadar qiderdim.. ama o mecßurLuktan terk etti.. ve ßitti.. "ßitti" keLimesi asLInda cok ßasit.. ama "ßitirmek" ßenide ßitirdi.. üzüLmüyorum.. aqLamIyorum.. ama... "ama" hep ßu keLimeyi kuLLanIrIz.. "seni seviorum ama..." peki "ama" sözcüqünden sora ßir önceki cümLenin ne hükmü kaLIr... o mutLu oLsun.. o ßnm içimde ßir nefes,ßir dü$,ßir rüya,ßir hayaL,özeL ßirisi oLarak kaLacak.. ßazı zmn hatIrLanacak,ßazı zmn parcaLanIcak.. ama hep o "eLif" oLarak yane "tek" oLarak kaLacak.. $imdi ßeLki yaLnIzIm.. ßeLki ßir fiLmdeyim.. ve senaryonun hep özeL oyuncuLarI yeni ßir senaryo arar. yeni ßir hayat.. yeni ßir dü$.. ßir qün yoruLacaqım ve tükeneceqim. kaLßim deLik de$ik ßi faßrika sanki eski caLI$anLar yok.. isterdim ßnmLe oLmasInI... isterdim ßnmLe mezara qitmesini.. ama oLmadI... $imdi yüreqim kanadI kIrIk ßir ku$.. ve nehir ßa$ında ßir damLa su içerek hayatta kaLIor.. ama her zmn öLüme mahkum...

üzüntümü anLayanLara Sad
Ara
cadım_
Mistero_Bambino Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakI$Ioduk ya da yakI$mIoduk ?en yine seviordum o kIzI.. sonuna kadar qiderdim.. ama o mec?urLuktan terk etti.. ve ?itti.. "?itti" keLimesi asLInda cok ?asit.. ama "?itirmek" ?enide ?itirdi.. ?z?Lm?yorum.. aqLamIyorum.. ama... "ama" hep ?u keLimeyi kuLLanIrIz.. "seni seviorum ama..." peki "ama" s?zc?q?nden sora ?ir ?nceki c?mLenin ne h?km? kaLIr... o mutLu oLsun.. o ?nm i?imde ?ir nefes,?ir d?$,?ir r?ya,?ir hayaL,?zeL ?irisi oLarak kaLacak.. ?az? zmn hatIrLanacak,?az? zmn parcaLanIcak.. ama hep o "eLif" oLarak yane "tek" oLarak kaLacak.. $imdi ?eLki yaLnIzIm.. ?eLki ?ir fiLmdeyim.. ve senaryonun hep ?zeL oyuncuLarI yeni ?ir senaryo arar. yeni ?ir hayat.. yeni ?ir d?$.. ?ir q?n yoruLacaq?m ve t?keneceqim. kaL?im deLik de$ik ?i fa?rika sanki eski caLI$anLar yok.. isterdim ?nmLe oLmasInI... isterdim ?nmLe mezara qitmesini.. ama oLmadI... $imdi y?reqim kanadI kIrIk ?ir ku$.. ve nehir ?a$?nda ?ir damLa su i?erek hayatta kaLIor.. ama her zmn ?L?me mahkum...

?z?nt?m? anLayanLara Sad

ama o mecburluktan terk ett???.....
uzuntunu anl?yorum zaman ve sab?r....Confusedmiley24:
Ara
dygsz_cck
cadım ßiLmiorum mecßurLuktanmı sadece o an öLe demi$imdir ama ßana ßahane qißi qeLdi neyse ya ßo$verdim..!
Ara
EYVALLAH
allah ikisinide birbirine yak??t?rm?? fasla s?ze ne gerekgh
Ara
dygsz_cck
evet fazLa söze qerek yok

ßirßirimize cok yakI$tIk..
ßera߀r ayLarca yIprandIk..
aqLadIk...
ve sonuc = AYRILDIK...!
Ara
eLiFiMM
"?ir?irimize cok yakI$tIk..
?era?€r ayLarca yIprandIk..
aqLadIk...
ve sonuc = AYRILDIK...!"

bizi en g?zel bu anlatr i?te nede g?zel anlatm??sn bizi..en g?sel yak??r ?eklde..
bazen ayrldk bitti anlam?na gelsede biti? diildr.a?k biter hep.a?k?n sonunda nefret kalr,sevdan?n sonunda sayg? kalr mrb kalr slm kalr.biz a?k diil sevda ya??caz dememi?miydik_?demi?tik..en b?y?k sevda ya?adk biz..kocaman bitti..
eft hakl?s?n..bana ne desen,bana k?zsan,ba??rsan...ama bitti sevgi bi ?ekilde.ben ?ok mutluydum,ac? ?ekti?im falan yoktu senleyken.bu y?zden ?ok isterdm yeniden senle olmay?,senin bahane dedi?in,benm zorunlulluum bitince ?midim vard? benm..?midime bile kavu?amadm.....
eer her?einle s?k?p atsaydm seni hayatmdan bana k?t? g?zle bakmana izn verirdm,zalim derdin beni hi? d???nmedi derdn..ama ben her sabah nefes almadan ?nce senin toparlanman i?n dua ediorum"hala!"her gece kendi duamdan ?nce sana dua ediorum..her g?n sana bi ka? damla g?zya?? ak?t?orm..ama bitti..
bunu duymaktan b?ktn belki.yeter diosn ama hayranl??m? herkes bilsin die bi daha tekrarl?orum..sevgim yerini b?y?k bi hayranl?a b?rakt?..benden daha b?y?k.dev kadar hemde!neden hi? bilmiorum-senle arkada? dost karde? olmak istiorum!saana sa?ma gelio g?l?osun!ama bu b?le ger?ekleri saklaman?n gere?i yok..
bi daha bu konular? a?m?ca?m?za s?z verdik.sen konu?tuk?a ben a?l?roum,sustuk?a korkuorum. bu son noktayd?

her?ein en iisine layk hayranl???m!hep mutlu ol!!Confusedmiley33:
Ara
dygsz_cck
ßen hiç ßir $eye kIzamIyorum..ßaqIramIyorum sessiz cIqLarIMda ßoquLuyorum adeta..
ßen konu$muyorum.. ßen konu$maya ßa$Lasam daqLar tepeLer üstüme qeLir.. ßen susmuyorum.. ßen sussam akmayan nehirLer aynI aqLarmI$ qißi fIrtInaLı seL oLUr qider..
cıqLarImLa qömdün ßeni. sana kIzamIyorum..

sevqin ßittiyse madem hayranda oLma ßana istemiorum.
hayransan ßana madem seveceksin..
ßide sen maske qecirme yüzüne..
ya da rüyaLarImdan cek qit.. ßen her saßah oLduqu qißi yine kIrIk kanadImLa uyanacam ßi yerLerde.. ya da hiç uyanMIcam..
ya doru dürüst arkada$Im oL seLamLIk arkada$Im deiL karde$im qißi oL..
seninLe asLInda cIKmasak daha iiydi

ke$ke yanIna qeLmeseydim... ke$ke ko$masaydIm sana ßiLmiodum ßöLe acI cekeceqimi ama oLsun ßen yine ayaktayIm hayaLLerimLe,kirLi dünyamda tertemiz duyquLarIMLa.. ßeni dü$ünme , merak etme ßen iim..

herkes maskeLer ardIna qizLenmi$
sevda die kanMI$Im a$ka
ya$adIqIm yaLanLa doLu masaL
3 GÜNLÜK TOZPEMBE HAYAL SadSadSadSadSad
Ara
AdAmIn1i
Siz Neyi Tartışıyorsunuz ?
Ara
eLiFiMM
yok ali abim..!yok bi?i tart??t???mz...
hayranl???n bitmicek,bug?n bende d??nd?m ke?ke sana olan ?u duygular?m? ?nceden tatsaydm...benm i?n her?eyden farkl? yerin..istesende,istesemde tutup kolundan de?i?micek kdr farkl?..bunu anlayam?osn...k?zm?orm diosn...k?z?osn...nese susalm artk...
Ara
dygsz_cck
ya ßanane kIzIm kachkere diecem yahu hayran oLuyosan seviosundur ßunun nedeni yoktur ßak ßu sefer kızıom heaa yeter yaa ne ßu TongueBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-26-2024, 11:22 PM