:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
kı@ymı@k=)
bi hemşire çocuğu olmak çok zoorr kaç gece ağladığımı bilirim annesiiz bi gün geçirmekk çok kötüü oluyo evin neşe kaynağııı olmayınca eksik oluyosunuzz
Ara
eliff6161
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi hemşire çocuğu olmak çok zoorr kaç gece ağladığımı bilirim annesiiz bi gün geçirmekk çok kötüü oluyo evin neşe kaynağııı olmayınca eksik oluyosunuzz
benim bi bebeeem olursa ilerdee oda bölemi düşünecekk:'(:'(
Ara
kı@ymı@k=)
eliff6161 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim bi bebeeem olursa ilerdee oda bölemi düşünecekk:'(:'(

bilmem belkidee ama bizim kaderimiz buuu sen kendini iyi hazırla Sad
Ara
piko
eliff6161 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim bi bebeeem olursa ilerdee oda bölemi düşünecekk:'(:'(
yok ya sanmam ole dusunmez sonucta gece calısırsan sabah gorusursun gunduz calısırsan aksam gorusursun hem cocugun olana kadar sen sorumlu hemsıre bıle olursunSmile
Ara
eliff6161
((UYFOR)) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem belkidee ama bizim kaderimiz buuu sen kendini iyi hazırla Sad
şimdilik nöbetler 3 günde bir amaa ilerde nolur bilinmez tabii Sad:Sad:
Ara
kı@ymı@k=)
eliff6161 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdilik nöbetler 3 günde bir amaa ilerde nolur bilinmez tabii Sad:Sad:

valla annemin 27 yıl bitti artıkk sizinde akşam dörde kadar izin gece nöbet mi oluyoo yoksa sabah gidip diğer sabah mı bitiyoo
Ara
eliff6161
24 saat tutuyoruz biz 3 gün dinleniorumm
Ara
kı@ymı@k=)
eliff6161 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:24 saat tutuyoruz biz 3 gün dinleniorumm

valla seninki iyiymişşş annem 24 saat tutuyodu bir gün dinleniyodu sonra kaldığı yerden devamm
Ara
eliff6161
eğer devlet memuruysaa belli bi saati vardırr o süreye kadar çalışabilir bizde bu saatii 24 saat tutarak dolduruyoruz bu saaitn dışında çalışırsaa ek ücretle çalışırr Smile

ne çok laf etmişim beBig Grin
Ara
piko
kızlarrrr benıde aranıza alırmısınız benımde canım sıkılıyo yaa:S:S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 58 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 01:59 PM