:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elinde üç gül olsaydı forumda kime verirdinn.....
PCKoPaT
Confusedmiley16: ßenim farkım ßu ahhhaBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
CReATuRE
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:YA ATİ PCKOPATTAN ÇİÇEK BEKLEMEK HAYAL GİBİ BİŞEY NERDE ONDA O DÜŞÜNCE KİME SÖYLÜYOSUN Kİ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kalpsiz şey.....:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley16: ßenim farkım ßu ahhhaBig GrinBig Grin

senin farkın ölemiiii senin ismini silimde görr osamannn

farkııııı kacba şeyy seniii......Big GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:YA ATİ PCKOPATTAN ÇİÇEK BEKLEMEK HAYAL GİBİ BİŞEY NERDE ONDA O DÜŞÜNCE KİME SÖYLÜYOSUN Kİ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin kalpsiz şey.....:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

ya abi valla haklısında nebilim işte bi

an onunda bise karşı bi duyguları vardır dedimmmm

belki nerden bilimm harbi duygusuz olucagını yafff.....:yikildim::yikildim:

duygusuz pckopatı istmiyoruzz yuhhhhhhhhhhhhh .....:yikildim::yikildim:

boykot ısrael
boykot pckopat........:yikildim::yikildim:
Ara
CReATuRE
Boykot Boykot Boykot Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Kalpsiz Pckopat Istemiyoruz :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: BİZİMKİSİ KALPLİ OLSUN...:yikildim::yikildim:
PCKoPaT
ahhahah €yw yeqenLerimBig Grin ßen SizLerLe ßi ßütünümBig GrinBig Grin Tongue
Âh be.
Ara
YARGIÇ
Herkese benden meşe odunu canınız sıkıldıkça PcKopatın kafasına vurunBig GrinBig Grin
Ara
CReATuRE
ehuehuehueheehue

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

YILMAZIM SAÄžOLASIN .............. SALDIRIN SEFEROÄžULLARI:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
PCKoPaT
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkese benden meşe odunu canınız sıkıldıkça PcKopatın kafasına vurunBig GrinBig Grin
aL i$te ßi de ßana kaLpSiz diodunuSBig GrinBig Grin ßoykot yargıç Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ehuehuehueheehue

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

YILMAZIM SAÄžOLASIN .............. SALDIRIN SEFEROÄžULLARI:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Sende mi ßrütüS Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu An dınledıgıniz Şarkıyı Kime Armağan Ediyosun lover 3,383 54,144 04-09-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Forum münübüs olsaydı arkasına ne yazardın??? d€n!z kısı 147 6,059 04-08-2022, Saat: 05:22 AM
  Forumda onu görünce neşem yerine geliyor. d€n!z kısı 2,331 35,880 04-05-2022, Saat: 06:28 PM
  Bir Buket GüL Olsaydı Sitede Kime Vermek isterdiniz? €BeRimSin 850 17,948 04-02-2022, Saat: 03:19 AM
  en son kime ne hediyesi aldın hıııı df1984 47 3,714 05-07-2021, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 06-24-2024, 10:18 PM