:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
onaç
kahve yapcak hatun hala yok gazetelere is ilanı vercem sonunda isten çıktım bütün gün mal indir mal vur uğrastım
Ara
Xesar
Allah kolaylık versin sen aramaya devam et birgün denk gelir elbet Smile
Ara
onaç
herseyin hayırlısı kahve yapacak cadı benim eşim olur insallah
Ara
history
onaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herseyin hayırlısı kahve yapacak cadı benim eşim olur insallah

Kahve kriterin olmasın,o kolay ama cadı, hatun bulmak bayağı bir emek istiyor,81 vilayet dolaşman gerekiyor onaç..Big Grin
Ara
Xesar
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
onaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herseyin hayırlısı kahve yapacak cadı benim eşim olur insallah

Kahve kriterin olmasın,o kolay ama cadı, hatun bulmak bayağı bir emek istiyor,81 vilayet dolaşman gerekiyor onaç..Big Grin

seninkide bildiğin çin işkencesi birader Big Grin
Ara
onaç
benim cadım vardı
canım benim cadım benim nar tanem nur tanem sevdiğinin bir tanesi derdim üniye gidince değişti
Ara
history
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kolay değil selam ben geldim diyen hatun varmı.?Benim kriterim pilav dı.Pilav sınavından geçicek,bu da çin işkencesi..Big Grin
Ara
Xesar
Fazla takılıp kalma onaç şöyle bir söz var der ki ;
Kaçan kadınla giden paranın arkasından ağıt yakılmaz Smile
Ara
Xesar
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kolay değil selam ben geldim diyen hatun varmı.?Benim kriterim pilav dı.Pilav sınavından geçicek,bu da çin işkencesi..Big Grin

Senin gibi titiz bir insanın pilav kriterini hayal edemedim , prinçler tek tak sayılabilmeli demiyorsundur umarım Big Grin
Ara
onaç
önümüzdeki maçlara bakıyoruz benim düz mantıklarım meshurdur.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 44 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 09:49 AM