:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi valla karabasan i izledim en korktugum seydir zaten ya geceleri dua okumadan yatmam sirf bu yuzden bide filmini izleyince fena tirsiyoom hae :S

hımm falla seyretmedimm o filmi eski bi film oo
öle bi film seyretmissinki sende gerçekle ilgili bişii..:Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
kara basmak yerine senin izini cikarsak karda acayip sekil olur ablam bea nedersin :S
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şiddete karşıyım öpüşüp barışalım Big Grin

rusçamı öpüscezzzzzz nan ..Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
abi dusunsene gelio bogmaya calisio falan :S oufff ben birilerini aramam lazim ya
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi dusunsene gelio bogmaya calisio falan :S oufff ben birilerini aramam lazim ya

yok yok korkma bişi omass eee sizin misafirlerr senden öncemi kaçtılar kıss
yatıya gelmişlerdi hanii....Smile
vay korkaklarr vayy du ben gökanı göndereyim sanaa koruma olarakkk....Big Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
abi gokhandan korumami olur ya baksana akli fikri dansozde oturur bu tv izler valla ben icerde olmusum kalmisim umrunda olmaz :S
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi dusunsene gelio bogmaya calisio falan :S oufff ben birilerini aramam lazim ya
ahahahahhaahhah korkuttum heheheh ara beni konuşalım :yikildim:
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya abi geziolar gezmeyte gittiler gece gelicekler :S
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
gokhan korkuyla olmek cok kotu bise bilionmu birgun uzerinde deneriz istiyosan nedersin Big Grin
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi gokhandan korumami olur ya baksana akli fikri dansozde oturur bu tv izler valla ben icerde olmusum kalmisim umrunda olmaz :S
niye benden iyi korumam ı bulucan basan masan yakalarsam ben basarım :yikildim::yikildim: bana mısır patlatırsan sabaha kadar başında beklerim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 43 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 12:37 PM