:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
Xesar
İç güveysinden hallice Big Grin
Pazar uykusundan cebren ve hile ile uyandırılmış bir insan nasılsa işte tam olarak öyleyim Big Grin
Ara
EndLess
Hiç uyumamıs bırıne gore daha ıyısın demek kı Big Grin
eskılerden mısın?
Ara
Xesar
Big Grin bak bir parçada olsa huzur buldum şimdi Big Grin
Eskilerden değilim ama eskimek üzereyim Big Grin forumu o kadar çok kurcalayıp araştırdım ki her yanım tozlandı Big Grin
Eskileri karşılama komitesinin başına geçtim Big Grin senin gibi forumda sevilen insanları da tekrar buralarda görmekte beni mutlu ediyor eminim eski üyeleride mutlu edecektir.
Ara
EndLess
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin bak bir parçada olsa huzur buldum şimdi Big Grin
Eskilerden değilim ama eskimek üzereyim Big Grin forumu o kadar çok kurcalayıp araştırdım ki her yanım tozlandı Big Grin
Eskileri karşılama komitesinin başına geçtim Big Grin senin gibi forumda sevilen insanları da tekrar buralarda görmekte beni mutlu ediyor eminim eski üyeleride mutlu edecektir.

Sevıldıgımı neredenn bılıyorsun kı ?
o kadar cok sey gordum kı pek ıhtımal vermıyorum artık ben ..
eskılerdenım ben
cok eskılerden ..18 yasında cocuktum geldıgımde ..
sımdı koca adamım ..

ayrıca benı karsılama ben kalıcı degılım Big Grin
Ara
Xesar
Ya şimdi bana linkleri toplattırma sabah sabah Big Grin Birilerinin bir yerde sevilip sevilmediğini anlamak için üstün meziyetlere gerek yok ki Big Grin

Aslında kalıcı olsan iyi olurdu Smile
Madem bu kadar zaman geçirmişsin forumda burada kalıp merak ettiğiniz eskilerin gelmesine bir nebze katkınız olurdu . Smile
Ara
EndLess
XESAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya şimdi bana linkleri toplattırma sabah sabah Big Grin Birilerinin bir yerde sevilip sevilmediğini anlamak için üstün meziyetlere gerek yok ki Big Grin

Aslında kalıcı olsan iyi olurdu Smile
Madem bu kadar zaman geçirmişsin forumda burada kalıp merak ettiğiniz eskilerin gelmesine bir nebze katkınız olurdu . Smile

Merak ettıgım eskılermı :Big Grin
hacı yanlıs anlamada merak etsem 5 yıl beklemezdım gelmek ıcın ..

Pcko ıcın geldım ..

bu arada sen eskıye aldanma
eskıden bende sevıldıgımı sanıyorudm Big Grin
Ara
Xesar
Tabiki bu kısımda karar verecek olan sensin o konuda söyleyebilecek fazla sözüm yok.
Merak ettiğin derken bana eskilerden misin falan diye sorunca öyle anladım yanlış anlamışım demek ki, kusura bakma Smile

Eskiye aldandığımı düşünmüyorum.Sevilen bir insan olduğun konusunda da yanıldığımı sanmıyorum.Ayrıntıları görmek konusunda kendime güvenirim.
Ara
EndLess
Eskılerdenmısın dıye sormamın sebebı ..
sıtedekı herkesı ıyı bılmen ..

altıncı hıssım ve gozlem yetenegım ıyıdır..
Ondan sordum yoksa merak ettıgımden degıl yanuı

eskıden sevıldıgım konusuna katılırım
o yuzden benı hala en cok seven ıcın geldım ya (:
Ara
Xesar
Kimileri yaşayarak öğrenir kimileri okuyarak.İyi bilmem konusuna gelince, öyle çok detaylı bir bilgi değil benimkisi zaten yaptığım yorumlara baktığında da bunu kişinin profiline bakan birisinin çok rahatlıkla söyleyebileceğini sende farkedersin.

Ya kusura bakma bu merak konusunu bunca yıl sonra bu aralar benim içime yerleşti o yüzden herkesten aynı şeyi bekliyorum galiba Big Grin
psikoloji yerlerde Big Grin
Ara
EndLess
tolga abının arkadasımısın ?
yanı baska bır sekılde burayı bulman bıraz abes olabılırdı Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 03:21 PM