:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canı Sıkılanlar
(¯`•._ αѕιρяєη
+ saksi firlatmaya bayilirim Big Grin
Ara
AfrâsyâB
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökanım sen bu dansöz işine fena sardın haaa
bak şimdi oklava+ terlik+saksı geliyoo haa
karışmam falla....Big Grin
şiddete karşıyım öpüşüp barışalım Big Grin
Ara
GCLRNFNS
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi saka yapmiom ya az once pembeyle korku filmine baktik korkudan oluom Big Grin

filmin adını söle ben saaanan sölim korkmana gerek varmı yokmu diee
ulan kısa bakya hem korkuyom diooo hemde gülüyooo şaşırdımmmm...Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
gokhan dikkat et o bicak yanlislikla sana saplanmasin hae ne dersin Big Grin
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:+ saksi firlatmaya bayilirim Big Grin
cani bana kıyabilirmisin Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
abi valla karabasan i izledim en korktugum seydir zaten ya geceleri dua okumadan yatmam sirf bu yuzden bide filmini izleyince fena tirsiyoom hae :S
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gokhan dikkat et o bicak yanlislikla sana saplanmasin hae ne dersin Big Grin
allah allah potansiyal katil seniiiii Confusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:
Ara
GCLRNFNS
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heheheh ben korku filmlerinde gülme krizine giriyorum sinemadan bile atıldğım olmuştu Big Grin abla arkanda bıçaklı bi adam var Big Grin

son giittim film altın pusula
yarın gitceem kabadayı ama o altın pusula
yokmu onu çevirenler yapanlar yazanlar ne
küfür yediler haddi hesabı yok falla:mad:
battal gazi bile ondan güsel kanımcaaa...Big GrinBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
kiyamam gokhancim gidip bicak alaak cesaretim yok Big Grin

ati abi napiyim gulmesem tamamen bozacam pskolojiyi yatagin altna mi girsem napsam Big Grin
Ara
AfrâsyâB
yildiz_gozlum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abi valla karabasan i izledim en korktugum seydir zaten ya geceleri dua okumadan yatmam sirf bu yuzden bide filmini izleyince fena tirsiyoom hae :S
bu gece karabasanla pişti oynada gör gökhana laf atmak nedemekmiş korkudan uyuma işte KARA BASMA İZ OLUR KARA BASMA İZ OLUR Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 42 Ziyaretçi
  Tarih: 06-11-2024, 07:52 AM